• Головна
  • "Єдина мрія і молитва - спасти маму": 9-річний Ромчик написав листа до святого Миколая із проханням про порятунок (ФОТО)
19:15, 7 грудня 2020 р.

"Єдина мрія і молитва - спасти маму": 9-річний Ромчик написав листа до святого Миколая із проханням про порятунок (ФОТО)

"Єдина мрія і молитва - спасти маму": 9-річний Ромчик написав листа до святого Миколая із проханням про порятунок (ФОТО)

9-річний Ромчик написав зворушливого листа до святого Миколая із проханням врятувати життя його важко хворої мами. У мами Ромчика меланома із метастазами у легені. Тата у хлопчика немає.

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомила Марта Левченко, оприлюднивши фото листа.

"Ось такий лист я отримала від дитини. Звуть його Ромчик. Йому 9 років. Дитина із м.Суми. Такий щирий лист і дитина просить у святого Миколая чуда. А ми з вами, я впевнена не випадково об’єдналися. От я розпочала виясняти цю історію та з’ясовувати всі деталі. У мами Ромчика меланома. З метастазами у легені. Щоб жити вона мусить приймати крапельниці Кейтруди. Кейтруда це такий препарат хіміотерапії. Один курс 116 тисяч гривень. От той курс продовжує життя мами Ромчика. Тата у нього нема. Мама для дитини - цілий світ.

Я подумала, що ми можемо допомогти, щоб на свята дитина точно була поруч з мамою, а можливо нам з вами вдасться зібрати кошти на декілька курсів, і тоді мама Ромчика отримає шанс на життя. Лікарі дають хороші прогнози бо лікування кейтрудою дає хороші результати! Я перевірила всі деталі. Інформація достовірна і правдива. І я дуже прошу, щоб загадуючи чудес для себе і своїх дітей у передсвяткові дні, ви згадали про лист Ромчика, де дитина просить не солодощі та іграшки, а просить врятувати маму кожні 20-30 грн можуть допомогти, зробити чудо.

Прошу допомогти! Прошу репост! Єдині реквізити мами Головко Аліни! Жодних інших реквізитів! З жодних інших профілів не може бути!! На жаль багато шахраїв, вони писатимуть з різних сторінок-копій, сподіваючись на вашу неуважність і відбираючи у мами Ромчика шанс на життя. То ж будьте уважні.

ПриватБанк (гривня)  5168 7573 3095 6634 отримувач Головко А.А.

ПриватБанк 5168 7574 0328 5457 отримувач Васильченко Володимир (родич)

МОНОБАНК (гривня) 5375 4141 2002 9573 отримувач Головко А.А.

ПриватБанк (долар)  4149 4993 8017 7111 отримувач Головко A. (Holovko A.)

PayPal: [email protected]".

"Єдина мрія і молитва - спасти маму": 9-річний Ромчик написав листа до святого Миколая із проханням про порятунок (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Порятунок_мами_хлопчика #лист_Миколаю #потрібна_допомога
ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...