• Головна
  • Рибу невідомого походження намагались продати на Тернопільщині
12:02, 8 грудня 2020 р.

Рибу невідомого походження намагались продати на Тернопільщині

Інспектори Тернопільського рибоохоронного патруля на автодорозі Тернопіль-Броди виявили незаконний продаж 14 коропів. Загальна вага рибин – 17 кг. 

Під час перевірки продавець не зміг надати документи, що підтверджують законність походження і безпечність риби.

– Складено протокол про адміністративне правопорушення, Матеріали справи готуються до передачі в суд за місцем скоєння правопорушення, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що таке порушення тягне за собою накладення штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #риба #безпека #продаж

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
ххх
8 грудня 2020 р., 13:27
сам там купляв .риба класна
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення