
17:02, 9 грудня 2020 р.
5На Тернопільщині голову сільради посадять на 5 років за хабар у 10 тис. грн

На Тернопільщині голову сільради, яка отримала 10 тисяч грн хабаря, посадять на 5 років. Прокуратура відстояла в апеляції таку міру покарання за корупційний злочин.
Тернопільською обласною прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у судах першої та апеляційної інстанцій щодо сільського голови однієї із сільських рад Борщівського району, яка отримала 10 000 грн неправомірної вигоди.
Прокурором доведено у судах, що обвинувачена, перебуваючи на посаді сільського голови, вимагала та у вересні 2017 року одержала від підприємця 10 000 грн за прийняття позитивного рішення сесією сільської ради, а також за виготовлення та видачу самого рішення. У документі йшлося про надання дозволу на встановлення кіоску для продажу їжі швидкого приготування. Неправомірну вигоду в сумі 10 000 грн було зараховано на картку, відкриту на ім’я обвинуваченої.
Ухвалою апеляційного суду Тернопільської залишено в силі вирок Борщівського районного суду за ч. 3 ст. 368 КК України та призначено винній особі покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік.Вирок суду вступив у законну силу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:09, 19 травня
09:04, 17 травня
11:03, 19 травня
14:37, Вчора
live comments feed...
Коментарі