• Головна
  • Співпраця з ГО "Федерація поліцейського хортингу України"
18:30, 10 грудня 2020 р.
1

Співпраця з ГО "Федерація поліцейського хортингу України"

Співпраця з ГО "Федерація поліцейського хортингу України"

10 грудня відбулося підписання договору про спільну діяльність між ректором Західноукраїнського національного університету Андрієм Крисоватим та президентом ГО «Федерація поліцейського хортингу України» Борисом Шаповаловим.

«Я радий можливості співпрацювати з федерацією поліцейського хортингу України, адже молодим людям, які навчаються на юридичному факультеті ЗУНУ, корисно набиратися знань саме шляхом практики та обміном досвіду зі справжніми фахівцями», - зазначає ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий.

«Наша співпраця із класичним університетом Тернополя, я переконаний, принесе користь студентам! Фахова підготовка правоохоронців – це основні засади нашої спільної діяльності. Буду радий, якщо студенти Західноукраїнського національного університету візьмуть участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях з поліцейського хортингу та інших видах спорту, до програми яких входить розділ «Самозахист»(self-defense)», - каже президент Федерації Борис Шаповалов.

У рамках співпраці сторони домовились про організацію та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи серед студентів, підвищення рівня фізичної підготовки юнаків та дівчат університету, а також розвитку та популяризації поліцейського хортингу, як національного професійно-прикладного виду спорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗУНУ #новини зуну

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
!
11 грудня 2020 р., 03:01
Нівроку
ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Масштабний снігопад засипле ці області вже у вихідні, синоптики кажуть про сильний мороз": експерти про холод і сніг
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...