• Головна
  • Хто отримає відстрочку від призову в армію в Україні?
18:33, 12 грудня 2020 р.

Хто отримає відстрочку від призову в армію в Україні?

Ще одна категорія жителів Тернопільської області додасться до переліку тих, кого не стосуватиметься призов у Збройні Сили України.

Справа у тому, що Верховна Рада відстрочила призов на військову службу для співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

За це рішення проголосували 282 народних депутата, передає «Я і Закон».

– Документ розширює перелік громадян, яким надається відстрочка від призову на військову службу. Так, в пояснювальній записці зазначено, що призов на строкову військову службу осіб рядового і начальницького складу, які проходять службу цивільного захисту, ускладнює виконання органами та підрозділами ГСЧС завдань за призначенням, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що відтепер рятувальники і начальницький склад служби звільнені від призову на строкову військову службу на час їх роботи в ДСНС поряд з педагогами, медиками, священиками, поліцейськими тощо.

Це, на думку авторів законопроекту, дозволить відомству якісно виконувати завдання за призначенням у мирний час та в особливий період, а також у разі введення надзвичайного стану і проведення цільової мобілізації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #призов #армія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...