Оголошено конкурс серед студентів ТНЕУ для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього» (SEEDS FOR THE FUTURE)

Оголошено конкурс серед студентів ТНЕУ для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього», Оксана Федоришин

Студентиз високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) можуть взяти участь у всесвітній онлайн-програмі  Seeds for the Future («Насіння для майбутнього») від Huawei. 

Передбачено, що у програмі можуть взяти участь студенти, починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс), та випускники, які отримали диплом з технічних спеціальностей (STEM)у 2020 році. Цього року вперше надається можливість долучитися до програми студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей, які цікавляться ІКТ.

Термін подачі заявок -до 15 вересня 2020 рокуОсвітня програма для української делегації триватиме онлайн 5 днів у періодз 19 до 23 жовтня 2020 року включно.

Під час навчання студенти дізнаються від провідних світових експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій про галузеві тренди, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку та багато іншого.

Ознайомитися з докладним описом програми та переліком документів для участі можна запосиланнямЗ тими, хто відповідає критеріям програми, буде проведена індивідуальна онлайн-співбесіда українською та англійською мовами.

Після завершення програми найактивніші та найбільш наполегливі студенти отримають:

  • призи і можливість стажування в компанії Huawei з перспективою на подальше працевлаштування;
  • можливість приєднатися до глобальної спільноти випускників програми різних років з усього світу Global Alumni Connections.

Також для учасників програми різних років буде організована зустріч онлайн та (або) в офісі компанії «Huawei Ukraine» з метою обміну досвідом та налагодження зв’язків.

Нагадаємо, затверджено список найкращих студентів та курсантів, які з 1 вересня 2020 року отримуватимуть стипендію імені Героїв Небесної Сотні.

ТНЕУ новини Тнеу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі