• Головна
  • На Тернопільщині міліціонери спіймали «на гарячому» чиновника-хабарника
15:00, 2 квітня 2013 р.

На Тернопільщині міліціонери спіймали «на гарячому» чиновника-хабарника

Дві тисячі доларів – таку суму вимагав начальник відділу державної виконавчої служби одного із районів Тернопільської області у приватного підприємця, за вирішення питання, що входить до його компетенції.

Однак, своєчасне втручання співробітників обласного управління державної служби боротьби з економічною злочинністю завадило корисливим планам державного службовця.   

До керівника виконавчої служби звернувся бізнесмен з проханням зняти обтяження з його квартири. Чиновник пообіцяв посприяти у вирішенні питання. Звичайно, хотів це зробити не без користі для себе. Свою допомогу оцінив у кругленьку суму – дві тисячі доларів.     

Та збагатити власну кишеню державному службовцю так і не вдалося. Хабарника затримали «на гарячому» під час передачі йому двох тисяч доларів. Грошові кошти вилучено.     

Нечистого на руку чиновника, відповідно до статті 208 КПК України, затримано, вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу. Проводиться досудове розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...