• Головна
  • Від сьогодні українців, які мають субсидії та пенсії, чекатимуть жорсткі перевірки
11:01, 1 січня
3

Від сьогодні українців, які мають субсидії та пенсії, чекатимуть жорсткі перевірки

Від сьогодні українців, які мають субсидії та пенсії, чекатимуть жорсткі перевірки

Від сьогодні, 1 січня 2021 року, кижен українець, який захоче оформити субсидію, або ж розраховуватиме на будь-яку соціальну виплату від держави, буде проходити детальну перевірку з боку Міністерства фінансів. Тож субсидії та допомогу від держави можуть втратити чимало громадян. 

Про те, навіщо і як будуть перевіряти українців – читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

У 2020-му, як і раніше, доходи українців перевіряли вже після призначення соціальної допомоги. Мінсоцполітики на своєму рівні звіряло всі документи, а ось наступний етап перевірки в Міністерстві фінансів проводили вже постфактум.

З 1 січня Мінфін отримає можливість автоматично проводити верифікацію (перевірку) даних одержувачів усіх виплат: пенсій, субсидій, матеріальної допомоги малозабезпеченим тощо. Це відповідає закону "Про верифікацію". І робити це будуть ще до того, як дадуть гроші з бюджету

Яка інформація потрапить до реєстрів:

  • про всі транспортні засоби, які є в пільговиків;
  • документи, що підтверджують особу (паспорт, ІПН, реєстрація місця проживання);
  • про перетин кордону;
  • інформація про те, які штрафи платив;
  • витяг із податкової;
  • інформація про право власності на нерухомість.

Три етапи перевірки:

  • Перед отриманням виплати. Відразу після того, як ви звернетеся по пенсію, субсидію або іншу виплату, ваші дані потраплять до Мінфіну і в автоматичному режимі будуть зіставлятися з усією інформацією, яка є в базах даних.
  • Під час отримання виплати. Якщо в процесі спливе факт про те, що українець порушив умови надання допомоги і приховав цю інформацію, гроші відразу ж перестануть виплачувати.
  • Третій – ретроспективна верифікація. Ще три роки після того, як людина перестала отримувати гроші від держави, її можуть і будуть перевіряти.

З 2021-го діятимуть усі три етапи перевірок.

В Україні тільки за офіційними даними Держстату кожен п'ятий працює неофіційно. Отримані доходи ніде не відображуються, з них не платять податки. І це дозволяє претендувати на субсидії, виплати малозабезпеченим. Доходить навіть до того, що чоловік і жінка спеціально не укладають шлюб, щоб мати дитини вважалася одиначкою і отримувала допомогу від держави.

#Субсидії #перевірки #пенсії #допомога

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Європа йоптаа
1 січня, 16:55
Зелена пліснява жидівська скасує всі пільги і субсидії щоб народ швидше загнати в могилу. Подякуємо майданутим які привели до владу полукровку єврейську - Вальцмана (Порошенка) з чого і почався похоронний марш для України...
Обісцяний Бандерa
2 січня, 00:35
нацкорпус і правий сектор оголосити терористичними угрупуваннями, їхніх лідерів посадити в СІЗО на час розслідування, в решти бандитів перевірити майно на заборонені предмети і наркотичні речовини. https://zn.ua/ukr/UKRAINE/u-mvs-zvinuvachuyut-praviy-sektor-u-vidkritti-vognyu-na-urazhennya-v-mukachevi-178614_.html Респект Шapiю за боротьбу з фашизмом в Україні! 🎈
Марія
3 січня, 00:35
Брехня існує ,тому бажаю успіхів до правди...
Оголошення
live comments feed...