• Головна
  • Уляна Супрун опублікувала свій останній допис і попрощалася з українцями в соцмережі
21:01, 1 січня
6

Уляна Супрун опублікувала свій останній допис і попрощалася з українцями в соцмережі

Уляна Супрун опублікувала свій останній допис і попрощалася з українцями в соцмережі

Уляна Супрун у перший день нового 2021 року здивувала своїх прихильників у соцмережі. Жінка опублікувала допис, який сама ж назвала останнім на своїй сторінці, подякувала усім своїм прихильникам і дала останню пораду.

"Будьте здоровим глуздом. У перший день нового року публікую на своїй facebook-сторінці останній пост. І хочу дати вам останню пораду: Українці — непереможні. Конфліктуйте і не робіть компромісів зі злом. Думайте про суспільство та країну, а не лише про себе. Ухвалюйте рішення так, наче цього більше ні від кого очікувати. Візьміть відповідальність за все, що відбувається навколо, і не чекайте, що це зробить хтось інший.

P.S. Якщо матимеш сміливість прощатися, завжди триматимеш надію до побачення", - написала в дописі Уляна Супрун, залишивши чимало запитань у своїх читачів. 

#Уляна_Супрун #блог #поради_Уляни_Супрун

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Nadal Pider
1 січня, 22:04
Пішла вона на Х У Й!!!
Обісцяний Бандерa
2 січня, 00:31
нацкорпус і правий сектор оголосити терористичними угрупуваннями, їхніх лідерів посадити в СІЗО на час розслідування, в решти бандитів перевірити майно на заборонені предмети і наркотичні речовини. https://zn.ua/ukr/UKRAINE/u-mvs-zvinuvachuyut-praviy-sektor-u-vidkritti-vognyu-na-urazhennya-v-mukachevi-178614_.html Респект Шapiю за боротьбу з фашизмом в Україні! 🎈
Окуньь
2 січня, 18:37
Боже яке воно страшне
Лідер думки
3 січня, 12:29
Відьма!!!!!
Оголошення
live comments feed...