• Головна
  • У Тернополі мешканці вул.Коновальця побоюються, що у «парку» зведуть ще одну стоянку
14:00, 6 квітня 2013 р.

У Тернополі мешканці вул.Коновальця побоюються, що у «парку» зведуть ще одну стоянку

- Зведуть ще третю стоянку у парку, і наш будинок – змиє, - кажуть мешканці вулиці Коновальця. – Через існуючі дві поблизу будинку, нас підтоплює, а коли третя з’явиться, то взагалі біда буде.

Люди побоюються, що будинок після появи ще одного об’єкту взагалі почне руйнуватись.

- Дві стоянки у нас з’явились за каденції двох попередніх міських голів, - каже Олександр Гончаров. – Коли робили другу стоянку, то бульдозером провалили трубу. А в тій, кажучи по-простому, русло річки. Тож тепер коли злива, то вода підтоплює два під’їзди. Куди б не звертались, ніхто нічого не робить.

Обурює людей й той факт, що новим будмайданчиком стала знову територія у парку, та ще й навпроти школи. Що саме там з’явиться, люди не знають. Однак підозрюють, що сюди перенесуть стоянку із вулиці Довженка із «Східного», де поруч зводить об’єкт «Креатор-Буд».

Облагородили – навезли глини, каміння

Тож ймовірна поява нової стоянки по-сусідству насторожує.

- Для нас це парк, - каже Ярослав Львівський – А чи вважають цю територію у міськраді парком, ми не знаємо. Каміння сюди почали зводити улітку, стоїть тут вагончик з охоронцями. Але ніде жодної інформаційної таблички нема.

Чоловіки кажуть, що цікавились у робітників, що саме вони роблять на території. Та звісно ніхто їм нічого не пояснив.

- Вони тут проклали поверх ґрунту близько метра глини, потім привезли каміння, - продовжує пан Олександр. – Якось я зупинився та став роздивлятись. Вийшов виконроб. Почав питати, чому я тут ходжу. Я відповів, що це не приватна територія. Та яка фірма, і що тут робить, не відповіли.

Не багато вдалось вивідати у охоронників із вагончика й кореспонденту "20 хвилин". Чоловіки ще здалеку помітили його та мешканців, та коли ми підійшли ближче, зайшли у фургончик. І навіть вдали, що дрімають. Потурбувавши їх, ми почули – нічого тут не будують. Втім підтвердили здогади мешканців з Коновальця – на місці працює «Креатор-Буд».

- Тут просто територію облагородили, - пояснювали чоловіки.

Та для чого вони самі сидять там, що охороняють, відповісти не захотіли.

Не кажуть, де парк, а де ні

У подальших пошуках, хто ж на згадуваній території господарює і для чого, ми звернулись і у відділ зв’язків з громадськістю міськради та в КП "Об'єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя». У першій інстанції не могли зрозуміти з усного опису, про яку ділянку йдеться та порадили писати запит. А у другій повідомили – земля не їхня і запевнили, що в Тернополі на території парків не проводять жодних робіт.

Найбільше пояснив директор компанії «Креатор-Буд». Не заперечував, що це таки його фірма працює на згадуваній ділянці. Однак, запевнив, компанія нічого там не будуватиме.

- Наша фірма займалась там благоустроєм, - повідомив він. – Ми при підняли там комунікації доверху і все. А що там має бути і чи буде, я не знаю. То поцікавитись треба у міськради.

Тож з’ясовувати далі спробували як і порадили у відділі зв’язків з громадськістю, за допомогою інформаційного запиту. Його надіслали ще 14 березня. Про те, що є відповідь, дізнались аж 3 квітня. А згідно із датою у відповіді, міськрада нам відповіла 26 березня. Та чи багато сказали?

- Інформуємо, що згідно рішення Тернопільської міської ради земельна ділянка навпроти Тернопільської ЗОШ№23 за адресою вул. Чубинського,3 зі сторони проспекту Злуки в користування не надавалась та у приватну власність не передавалась.

Хотіли ми побачити й планово-картографічні матеріали. Адже як запевнили в комунальному підприємстві, на території парку ніхто нічого не будує. Та у запиті повідомили – інформація з планово-картографічним матеріалів з обмеженим доступом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...