• Головна
  • "Еквілібристика та жонглювання": юнак із Тернопільщини став артистом цирку і вже об'їздив половину світу (ФОТО)
14:31, 14 січня

"Еквілібристика та жонглювання": юнак із Тернопільщини став артистом цирку і вже об'їздив половину світу (ФОТО)

"Еквілібристика та жонглювання": юнак із Тернопільщини став артистом цирку і вже об'їздив половину світу (ФОТО)

Іван Корнійчук, уродженець Шумського району, навчався в одній із найпрестижніших на планеті закладів для артистів цирку, Київській академії естрадно-циркового мистецтва. І, влаштувавшись працювати на круїзний лайнер, об'їздив уже половину світу.

Як інформують "Тернополяни", в своєму дитинстві Іван споглядав виступи свого хрещеного, актора шапіто. Саме тут хлопчик почав одержувати перший досвід.

"У 14 років я залишив Боложівку та поїхав у столицю. Вступив у Київську муніципальну академію естрадного та циркового мистецтва. Три роки навчався там тонкощам непростого ремесла, згодом ще два – бакалаврату. Освоював такий цирковий фах як еквілібристика та жонглювання. Це вміння утримувати рівновагу при будь-якому нестійкому положенні, при цьому, почергово перекидаючи з руки у руку три і більше предмети. Наприклад, стояти на дошці, під якою розміщені один під одним перпендикулярно кілька циліндричних предметів (наприклад, котушки)", – розповідає Іван.

Зараз Іван ще й став додатково займатися повітряною гімнастикою, адже його молода дружина Вікторія – акробатка цирку.

IMG 0451 700x467

Зараз, під час карантинних обмежень, непроста ситуація з виступами та гастролями. Доводиться лишень підтримувати спортивну форму.

Останні три роки уродженець села Боложівки працював на морському судні, яке здійснювало круїзи під норвезьким прапором по Балтиці, Північному морю, через Атлантику до узбережжя Південної та Північної Америки.

У ретельно підготовленому шоу брали участь артисти з різних країн світу, чимало з них – з України.За свою кар’єру побував у Фінляндії, Естонії, Німеччині, Мексиці, США (Майямі, Новий Орлеан). Іван навіть дещо затрудняється все перерахувати – такий великий список побаченого.

фото 25.06.2019 21 38 59 700x468

Артист запевняє, що конкурувати зі співаками у популярності вкрай важко: естрада випереджає цирк за відомістю.

Нещодавно Іван з дружиною підготували нову захопливу повітряну програму, яка називається "Глибока вода" – "Deep water".

Коли люди дивляться цей номер, кожен сам обирає для себе певні асоціації. Будь-який виступ на висоті – ризикований. Тим більше, вони з дружиною працюють без страховки. Тому у цирку, як і у багатьох видах спорту, важко обійтися без травм.

Також Іван за найменшої справжньої можливості відвідує на Тернопільщині батька і сестричку. А далі повертається до циркового життя, радісного, веселого і вельми складного.

#Юнак_з_Тернопільщини #артист_цирку #поїздки_по_всьому_світі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...