• Головна
  • У Тернополі чоловік загинув прямо на робочому місці
16:31, 19 січня 2021 р.

У Тернополі чоловік загинув прямо на робочому місці

18 січня до працівників тернопільської поліції від диспетчера служби надзвичайних ситуацій надійшло тривожне повідомлення. У приміщенні для ремонту побутової техніки, що в обласному центрі, загинув чоловік.

Як інформує пресслужба поліції, правоохоронці виїхали на місце події для з’ясування усіх обставин. Вони встановили що померлий – 64-річний тернополянин. Він орендував дане приміщення та лагодив різну техніку.

За попередніми даними, чоловікові під час роботи з приладом стало зле і він знепритомнів. Через замикання проводки сталося задимлення. Чоловік задихнувся чадним димом.

Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань злочинів. Тривають слідчі дії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополянин_загинув_на_робочому_місці #чадний_газ

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...