• Головна
  • "Голий і обмотаний кишками": чоловік гуляв із відрубаною людською головою і курив (ВІДЕО, 18+)
16:15, 20 січня

"Голий і обмотаний кишками": чоловік гуляв із відрубаною людською головою і курив (ВІДЕО, 18+)

"Голий і обмотаний кишками": чоловік гуляв із відрубаною людською головою і курив (ВІДЕО, 18+)

Жахливий випадок стався в Одесі: там, на проспекті Небесної Сотні чоловік вийшов з під'їзду, несучи в руках відрубану голову та ніж. Поліція вже затримала його за підозрою у подвійному вбивстві.

Як інформує "24", в Одесі, на вулиці Небесної сотні, 41, з будинку на вулицю вийшов чоловік з відчленованою головою та ножем в руках. Про це повідомили у телеграмі Департаменту карного розшуку.

За попередньою інформацією, чоловік скоїв вбивство батька та ще однієї людини. Одній жертві вбивця розпоров черевну порожнину, а іншому – відчленував голову.

На місці події працюють поліцейські, але поки вони не коментують подію.

"Голий і закривавлений чоловік, обмотаний кишками і тримає в руках голову людини вийшов з парадної, сів на лавочку і закурив",– розповів один з мешканців будинку.

У поліції підтвердили подвійне вбивство на Небесної Сотні. Вбивцю затримали, проти нього відкрили кримінальне провадження.

"Голий і обмотаний кишками": чоловік гуляв із відрубаною людською головою і курив (ВІДЕО, 18+), фото-1#Подвійне_вбивство #чоловік_гуляв_із_відрізаною_головою #новини_України
Оголошення
live comments feed...