• Головна
  • "Колосальний стрес для тіла": 10-річний хлопчик пірнув у ополонку та зомлів
21:01, 20 січня

"Колосальний стрес для тіла": 10-річний хлопчик пірнув у ополонку та зомлів

Тривожний випадок стався у Західній Україні: під час купання в ополонці на Центральному пляжі Луцька стало зле 10-річному хлопчику. Після занурення у крижану воду дитина втратила свідомість.

Як інформує "Під прицілом", про це розповів керівник обласного Центру екстреної допомоги Володимир Шмаль. Медики "швидкої" розповіли, що дитина на пляжі біля річки Стир була з сім'єю. Коли хлопчик виходив із води, то втратив свідомість.

"Певно, був не готовий до купання, і від холоду пройшов спазм судин, дитину госпіталізували в обласну дитячу лікарню", – зазначив медик.

Станом на 20 січня дитина досі у лікарні. Педіатр Волинського дитячого медоб’єднання Лариса Видиборець повідомила, що нині дитина почувається добре та скарг на самопочуття немає. Зі слів лікарки, при зануренні в холодну воду у хлопчика стався судинний спазм. Наразі дитина під наглядом медиків.

"Занурення в крижану воду – досить сильний стрес для організму, бо йде викид адреналіну, що призводить до прискорення серцебиття. Може бути і раптова зупинка серця, і всіх життєво-важливих функцій, тож є ймовірність отримати клінічну смерть", – зауважила лікар-педіатр.

Батьки дитини коментувати купання хлопчика в ополонці журналістам відмовилися.

#Купання_в_ополонці #хлопчик_знепритомнів #новини_України
Оголошення
live comments feed...