• Головна
  • Затопило три поверхи: поки тернополяни святкували, з їхньої квартири текла вода
09:16, 22 січня

Затопило три поверхи: поки тернополяни святкували, з їхньої квартири текла вода

Затопило три поверхи: поки тернополяни святкували, з їхньої квартири текла вода

Не зовсім вдало розпочався день 15 січня для мешканців будинку № 13 на вулиці Дружби в Тернополі.

Уночі в одній із квартир, власників якої не було вдома, щось трапилося зі сантехнікою й вода з неї просочилася аж на три поверхи нижче. Про інцидент розповіли у КП "Тернопільводоканал".

О 6 год. 40 хв з коротким інтервалом одразу кілька потерпілих зателефонували в аварійно-диспетчерський відділ (АДВ) “Тернопільводоканалу”.

“Оскільки доступу до стояків у цьому будинку нема, нашим аварійникам довелося перекрити водопостачання в усьому будинку, аби припинити затоплення”, – пояснює майстер АДВ Богдан Колінець. Люди тим часом викликали поліцію, бо до квартири управителям будинку таки доведеться потрапити, якщо не вдасться сконтактувати з власниками.

Такі випадки у період зимових святкувань, канікул, відпусток непоодинокі, каже Богдан Колінець. Досвідчений майстер радить споживачам, які виїжджають з міста на тривалий період, доручити довіреним людям час від часу навідуватися в квартиру, бо від аварійних ситуацій, особливо в старих будинках чи зі старою сантехнікою, ніхто, на жаль, не застрахований.

#Тернопільводоканал #аварія #прорив #потоп

Коментарі

Оголошення
live comments feed...