• Головна
  • 6-річна дівчинка врятувала себе і сестричку, викликавши поліцію
08:49, 24 січня

6-річна дівчинка врятувала себе і сестричку, викликавши поліцію

6-річна дівчинка врятувала себе і сестричку, викликавши поліцію

У житті можуть виникати різні життєві обставини і дітям важливо знати основну інформацію про те, яке їхнє ім'я та прізвище, яка адреса проживання. Це необхідно на випадок, коли дитина може загубитися, чи стане жертвою нещасного випадку, або ж просто потребуватиме допомоги, як це сталося в Сумах, де 6-річна дівчинка, замерзаючи вдома разом із молодшою сестричкою, викликала поліцейських, щоб вони їх врятували.

Журналістам ТСН вдалося прослухати аудіозапис її розмови із копами.

Ввечері 6-річна дівчинка своїм дзвінком схвилювала і підняла на ноги поліцію, медиків і соцслужбу. За словамм дитини, вона і її молодша сестричка дуже сильно замерзли у холодній хаті. Вона, крізь сльози, благала їх врятувати від холоду. Коли зв'язок переривався, вона знову телефонувала в поліцію. Тож оператори гарячої лінії з усіх сил намагалися отримати потрібну інформацію та втримати дитину на зв'язку, доки працівники поліції знайдуть їх. Поступово допитуючись та визначаючи за словами, знайомими власними назвами оператори разом із патрулем поліції в режимі аудіоконференції вдалося знайти дітей. 

За пів години поліцейські розшукали будинок, де мешкала дівчинка, перелізли через паркан та зайшли в хату. Там побачили наляканих дітей. Менша - плакала на ліжечку

Старша розповіла що дуже змерзла, не знала що робити, тому й подзвонила до поліції.

Копам дівчинка дала папірець із номером телефону батька, який він їм залишив. Коли ж поліцейські зв’язалися з ним телефоном – той до останнього переконував що поряд із дітьми. Однак зрозумівши, що дзвонять із його хати, повернувся додому. Дітей саме оглядали медики. Згодом їх госпіталізували у лікарню із загальним переохолодженням, батька ж забрали у відділок поліції. 

Як з’ясувалося, батьки дітей розлучені й чоловік сам виховував доньок. Сталося це після того, як матір із дитячими грошима зникла на кілька днів і зоставила його самого з двома крихітками на руках, розповідають сусіди.

Коли матір позбавили батьківських прав, батько через суд встановив своє батьківство. І згідно з рішенням суду діти були передані йому

Поспілкуватися з батьком дітей журналістам не вдалося. Після того як забрали дітей – його не бачили. Та нічого поганого про нього не розповідають. Кажуть, що той як міг дбав про дівчаток.

Після виписування з лікарні дітей переведуть до центру соціально психологічної реабілітації. Чи повертати дівчаток батькові – вирішить суд.

#Дитина #поліція #новини #переохолодження
Оголошення
live comments feed...