• Головна
  • У Тернополі стартував благодійний конкурс для школярів
19:27, 25 січня 2021 р.

У Тернополі стартував благодійний конкурс для школярів

25 січня у Тернопільській громаді стартує благодійний конкурс для школярів «Одужуй», який надає можливість учням підтримати ровесників, що захворіли.

В рамках благодійної акції вчителі шкіл проведуть урок про важливість підтримки, співпереживання і взаємодопомоги. Адже найголовніше завдання педагога – виховати Людину, яка вміє допомагати та підтримувати. Після заняття дітям запропонують вдома намалювати малюнок для своїх однолітків, які зараз перебувають у лікарні.

Виставка кращих робіт і нагородження переможців конкурсу відбудеться 11 лютого 2021 року, у Всесвітній день хворого. Всі учасники отримають дипломи про участь у благодійній акції, а автори кращих малюнків будуть нагороджені заохочувальними призами. Їхні роботи прикрасять стіни дитячих лікувальних закладів міста.  

Ініціаторами конкурсу є благодійний фонд «Порядок. Відповідальність. Справедливість» та директори шкіл Андрій Газилишин, Оксана Добровольська, Марія Гудима, Лілія Вавринів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #школярі #конкурс #благодійність
Останні новини
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення