• Головна
  • "Тут зручніше": маленька учениця "потрапила" у поліцію замість школи, правоохоронці пояснили причину (ФОТО)
20:27, 25 січня

"Тут зручніше": маленька учениця "потрапила" у поліцію замість школи, правоохоронці пояснили причину (ФОТО)

Складнощі навчання під час карантину та "дистанційки" відчула на собі маленька мешканка сусідньої області: дівчинка з Хмельниччини, коли без інтернету неможливо було прослухати урок, "потрапила" у поліцію.

Як інформує "Zahid", так, дівчинка, що мешкає на Кам'янеччині, не має вдома інтернету, тому була змушена проходити уроки у місцевому відділку поліції. А почалося все з того, що педагоги звернулися до поліцейського офіцера Колибаївської об’єднаної територіальної громади Дмитра Ільїна та повідомили, що одна з учениць не приступила до онлайн-навчання.

"Оскільки сім’я дівчинки жила неподалік від поліцейської станції, Дмитро одразу ж навідався до них, щоб з’ясувати, в чому причина. Як з’ясувалось, у будинку просто не було інтернету", – розповіли у відомстві.

Чоловік одразу знайшов вихід із ситуції, запропонувавши школярці проходити до відділку поліції та слухати уроки тут. У себе на станції він обладнав для дівчинки навчальне місце.

У поліції запевнили, що школярка наздогнала пропущений освітній матеріал і закінчила двотижневе дистанційне навчання "без хвостів".

"Тут зручніше": маленька учениця "потрапила" у поліцію замість школи, правоохоронці пояснили причину (ФОТО), фото-1
#Дівчинка_навчалася_у_поліції #дистанційне_навчання #новини_України
Оголошення
live comments feed...