• Головна
  • "У жорсткому мінусі": молода дружина Віктора Павліка поскаржилася на фінансове становище
11:07, 26 січня

"У жорсткому мінусі": молода дружина Віктора Павліка поскаржилася на фінансове становище

Дружина українського артиста Віктора Павліка Катерина Репяхова зізналася, що більшість концертних костюмів її чоловіка зберігають у квартирі, де проживає його ексдружина Лариса Созаєва.

Український співак Віктор Павлік допомагає ексдружині Ларисі Созаєвій виплачувати кредит за квартиру. Про це в інтерв'ю, яке 25 січня вийшло в ефірі передачі "Зірковий шлях" на каналі "Україна", розповіла дружина артиста Катерина Репяхова.

"Він сильно відчуває свою і провину, і відповідальність. Є кредит. Я вважаю: все, що стосується кредиту, – якщо він його взяв 15 років тому, пообіцяв, то має своє слово стримати. Усе, що стосується інших питань, думаю, людина має вчитися жити самостійно тільки тому, що Віктор не вічний. У мене в житті все облаштовано так, що я можу завтра жити без Віктора точно так само, як живу з Віктором", – заявила дружина артиста.

Репяхова підкреслила, що водночас 90% концертного гардеробу Павліка зберігають у квартирі Созаєвої.

"Звичайно, мені б хотілося, щоб він усе звідти забрав", – підсумувала дружина артиста.

Описуючи фінансовий стан своєї сім'ї, Репяхова зазначила, що вони з Павліком перебувають "у жорсткому мінусі", а нині проживають у двокімнатній квартирі.

Павлік і Репяхова познайомилися в листопаді 2015 року, а 2018-го вона стала його концертною директоркою.

У травні 2020 року пара зареєструвала стосунки, але повідомила про це за два тижні після події. Вони планували також із часом провести урочисту весільну церемонію для рідних, підібравши для цього заходу ще одне вбрання, але через смерть молодшого сина співака Павла Павліка, матір'ю якого є Созаєва, урочистість відклали.

10 січня 2021 року стало відомо, що Репяхова і Павлік незабаром стануть батьками. За словами Репяхової, вона має народити в червні, а на осінь заплановано урочисту весільну церемонію.

Для обраниці артиста це буде перша дитина. У Павліка від попередніх стосунків є син Олександр і донька Христина. Вони – єдинокровні брат і сестра.

У січні 2021 року ексдружина Павліка Созаєва заявила, що їй було важко 25 років жити у шлюбі з артистом, але від розлучення її стримувала дитина і відповідальність.

#Віктор Павлік #Катерина Реп'яхова #скандал

Коментарі

Оголошення
live comments feed...