• Головна
  • "Ні, підвищенню тарифів на компослуги": тернополяни вийшли на протест біля пам’ятника Степану Бандері (ВІДЕО)
19:27, 26 січня

"Ні, підвищенню тарифів на компослуги": тернополяни вийшли на протест біля пам’ятника Степану Бандері (ВІДЕО)

Акція протесту з вимогами не підвищувати тарифи відбулася 26 січня у Тернополі біля пам’ятника Степану Бандері. Відстоювати позиції громадян зійшлись учасники та очільники громадських організацій нашого міста.

Керівник тернопільського обласного штабу “Правого сектору” Назар Сарабун перконаний, що Україна – це держава, яка може себе забезпечити і газопостачанням і електоренергією.

"Ми можемо впоратись з цими проблемами. Але щоби українці по всій країні протестували і влада постійно мовчала. Щоби говорили ветерани і вона мовчала – це як мінімум неприпустимо", – заначив керівник тернопільського Правого сектору.З цією думкою погоджуються й інші учасники протесту і наголошують, що дії чинної влади є просто неприйнятними у час карантину.

"Я вважаю, що в умовах пандемії заганяти населення в глухий кут підвищенням тарифів є принаймні не розумно", – каже активістка тернопільського осередку ГО "Справа громади" Вікторія Кривоніс.

Під час акції усі учасники підписали звернення до президента та Кабінету міністрів України. Воно містить 7 пунктів, одні з найважливіших – це вимога сформувати прозорі та справедливі тарифи до 1 березня 2021 року. А також повернути державі усіх газотранспортні, газорозподільчі та електричні мережі, що перебувають у власності приватних компаній. Після підписання, звернення передали у Тернопільську ОДА керівництву області.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

#Комунальні_послуги #акція_протесту_біля _пам'ятнику_Степану_Бандері #Тернопіль
Оголошення
live comments feed...