• Головна
  • Унікальні кадри: у мережу потрапили фотографії концтабору в Донецьку, де катують полонених (ФОТО)
13:59, 27 січня

Унікальні кадри: у мережу потрапили фотографії концтабору в Донецьку, де катують полонених (ФОТО)

У мережу потрапили фотографії концтабору бойовиків у Донецьку "Ізоляція", який розташовано на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на telegram-канал "Донецкий тракторист" і пост колишнього полоненого Станіслава Асєєва у Facebook

"Зараз ви бачите унікальні кадри: загальне фото території "Ізоляції", камери ув'язнених (перший поверх із гратами) і прогулянковий дворик, обнесений "колючкою", куди нас виводили вранці на 5-7 хвилин.

Але родзинка навіть не в цьому. Вона в тому, що фото ці розміщені у відкритому доступі на телеграм-каналі, на якому обіцяють і далі зливати "Ізоляцію", включаючи дані з "журналу обліку відвідування затриманих ССО МГБ ДНР", - зазначає Асєєв.

Асєєв дав посилання на Telegram-канал "Донецький Тракторист", який було створено 12 грудня, але перші пости з'явилися там у ніч на 27 січня. Він вважає, що хтось "з адміністрації" вирішив "заробити собі індульгенцію" перед міжнародним розшуком і українським судом.

Автор Telegram-каналу "Донецький тракторист" викладає фотографії та анонси нових зливів, заграючи з аудиторією.

Серед коментарів є такі: "Публікую 1 сторінку, після появи 50 підписників ще... Доки не з'явилася перша сторінка журналу з даними співробітників МДБ, бажаю їм "спокійною" ночі, адже потім за анкетними даними вас швидко встановлять і чекає справедливий Український суд".

І такі: "Дворик для прогулянок звичайно сумний", "Чи сидить за віконцем Дениска Куликівський чи покинув нас?", "Черговому МДБ пора дзвонити Павлину і доповідати про нп))".

"Ізоляція" – табір-в'язниця окупантів на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку, де у 2010-2014 роках працював однойменний арт-фонд, а з початку війни утримують, катують і мучать тих, хто не визнає т.зв. "ДНР" або підозрюється в "шпигунстві" на Україну.

#Донецьк #Ізоляція #ДНР #катування #терористи #війна
Оголошення
live comments feed...