• Головна
  • До класичного університету Тернополя завітала делегація з Республіки Туреччина
21:10, 27 січня

До класичного університету Тернополя завітала делегація з Республіки Туреччина

До класичного університету Тернополя завітала делегація з Республіки Туреччина

Сьогодні колектив Західноукраїнського національного університету вітав Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Туреччина в Україні Ягмура Ахмета Гюльдере.

Ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий зустрів гостей за давньою українською традицією – з короваєм. Слухачі центру офіцерів запасу урочисто підняли прапори Республіки Туреччина та України, прозвучали гімни двох держав.

«Сьогодні ми відкриваємо нову сторінку в історії Західноукраїнського національного університету. Примножуючи славні традиції двох народів – українського та турецького, ми маємо унікальну можливість вітати на теренах класичного університету Тернополя високоповажну делегацію з Республіки Туреччина», - сказав у вітальному слові Андрій Крисоватий.

Ректор Західноукраїнського національного університету показав гостям університет й виставку фотографій «Туреччина: країна можливостей». Під час екскурсії закладом вищої освіти пан Посол мав можливість відвідати бібліотеку електронних ресурсів.

У навчально-науковому інституті міжнародних відносин імені Б. Д. Гаврилишина урочисто відкрили Центр сходознавства, який допоможе реалізувати нові спільні проєкти з університетами-партнерами.

Найемоційнішою була зустріч Посла зі студентами класичного університету Тернополя, які прослухали лекцію й поспілкувалися з високоповажним гостем. Молодь цікавилася новими можливостями співпраці з турецькими університетами, ділилися враженнями від перебування в університеті Мармара, також їх цікавила позиція Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Туреччина в Украні щодо Автономної Республіки Крим.

Приємно відзначити, що пан Ягмур Ахмед Гюльдере відповів на усі запитання й у завершальному слові сказав, що співпраця між нашими країнами поглиблюється, відкриваються нові можливості для молоді України.

Пан Посол подякував усім за теплий прийом: «Я дуже радий завітати до вашого університету, оскільки такі зустрічі з студентською молоддю дозволяють мені почути неординарні та цікаві запитання, які змушують мене замислюватися та удосконалювати свою роботу.

Ваш університет дає вам багато можливостей для розвитку, і ваш енергійний ректор вартий похвали за всі цікаві ініціативи, які він започаткував у Західноукраїнському національному університеті. Пан ректор і я обговорили майбутні вектори співпраці між українськими та турецькими університетами, та погодили декілька проєктів, які будуть розвивати співробітництво у сфері освіти. Насправді українці та турки дуже схожі, тому ми зацікавлені у співпраці».

#ЗУНУ #новини зуну #посол туреччини

Коментарі

Оголошення
live comments feed...