• Головна
  • Молода жінка вмерла після пологів через коронавірус: медики відчайдушно рятували немовля (ФОТО)
11:07, 28 січня

Молода жінка вмерла після пологів через коронавірус: медики відчайдушно рятували немовля (ФОТО)

Молода жінка вмерла після пологів через коронавірус: медики відчайдушно рятували немовля (ФОТО)

Страшна трагедія сталася у сусідній області: на Рівненщині після пологів померли молода жінка з COVID-19, а також її малюк, який народився недоношеним.

Як інформує "RZ", про трагедію стало відомо з соцмереж. Колеги висловлювали співчуття начальнику відділення призову Млинівського районного територіального центру комплектування та соцпідтримки Олександру Возюку з приводу смерті дружини та сина, уточнили журналісти.

Вони з’ясували, що померлі – млинівчанка Надія Возюк, яка хворіла на коронавірус, та її новонароджений син Ярослав. За повідомленням керівника Дубенського пологового будинку Ростислава Андрощука, хлопчик народився на 28 тижні вагітності. Через те що стан вагітної погіршувався, їй терміново зробили кесарський розтин. Потім млинівчанку перевели в одну з лікарських установ Рівного, дитину відразу після народження забрали в реанімацію.

На жаль, мати та немовля померли. За інформацією ЗМІ, в жінки, крім коронавірусу, були ще патології. Остаточну причину смерті лікарі мають назвати після розтину. 

Молода жінка вмерла після пологів через коронавірус: медики відчайдушно рятували немовля (ФОТО), фото-1
#Смерть_породіллі_і_малюка #коронавірус
Оголошення
live comments feed...