• Головна
  • Поради по облаштуванню маленької кухні від виробників меблів Lex
Новини компаній
12:10, 28 січня

Поради по облаштуванню маленької кухні від виробників меблів Lex

Новини компаній

Маленька кухня - досить поширене явище у квартирах, і вони є справжнім порятунком для тих, у кого обмежені квартирні метри.

Виробники меблів Lex впевнені що не цікаво повісити на стіну дві-три шафки, забувши про індивідуальний дизайн через малий метраж приміщення? Кухня повинна тішити око, бути багатофункціональною і стильною, адже там люди не тільки снідають і вечеряють, а й розмовляють з друзями, готують, займаються повсякденними справами.

Фахівці Lex завдяки досвіду та професіоналізму впевнені що даний недолік все ж можна приховати, оформивши дизайн кухні з грамотним підходом. Розглянемо кілька прийомів, які дозволять поліпшити зовнішній вигляд і функціонал малогабаритної кухні.

Поради по облаштуванню маленької кухні від виробників меблів Lex, фото-1

Колір

Навіть недосвідченій в дизайнерських питаннях людині відомо, що світлі тони візуально розширюють простір. Саме тому використання світлого кольору в інтер'єрі компактної кухні критично важливо. Необхідно постаратися витримувати в світлих тонах також стіни та меблі, а для краси додати кілька контрастних елементів. Зауважте - чим менше приміщення, тим більше будуть кидатися в очі різні деталі, тому не варто насичувати кухню масою різнокольорових акцентів, а тим більше зайвим декором.

Поради по облаштуванню маленької кухні від виробників меблів Lex, фото-2

Меблева композиція

Зрозуміло що для маленької кухні необхідна компактна меблева композиція, і тут згадаймо правило світлого тону і підберемо меблі під колір стін - це візуально згладить відмінності між шафками і стінами.

А ще спеціалісти Lex рекомендують варіант, розташувати навісні шафки до самої стелі - це буде зручним і практичним рішенням. Кухонні меблі буквою «П» - це можливість знаходитись в оточенні робочих столів. Таке рішення можна реалізувати як для всієї кухні, так і для її частини, залишивши порожній простір для інших цілей. Побутові прилади теж допоможуть заощадити простір. Віддайте перевагу вбудованій кухонній техніці, в умовах невеликого простору цей варіант буде дуже доречним.Спробуйте відмовитися від громіздкого обіднього столу, замінивши його барною стійкою . Це не просто зручне рішення, а й досить цікавий варіант в плані стилізації кухні.

Поради по облаштуванню маленької кухні від виробників меблів Lex, фото-3

Інше

Виробники меблів Lexрекомендують оформити маленьку кухню за допомогою відбиваючих поверхонь. Це значно збільшить візуальне розширеного простору, при цьому можна використовувати не тільки дзеркало, а й різного виду скло, мозаїки та декоративні матеріали. Багаторічний досвід роботи команди Lexпоказує що вдалим рішенням буде використання сусідніх до кухні приміщень. У багатьох квартирах кухні мають вихід на балкон або лоджію - її можна використовувати для розташування там холодильника або кілька шафок для зберігання посуду.

Ну і на кінець виробники меблів Lex радять універсальний варіант стиль - мінімалізм. Відсутність дрібних деталей, скромність в інтер'єрі, все тільки корисне і потрібне - така стилізація прекрасно підходить для маленьких приміщень, змушуючи сприймати їх більш просторовими за рахунок відсутності зайвих елементів. Так що саме такий варіант і буде найбільш універсальним рішенням для оформлення маленької кухні.

Поради по облаштуванню маленької кухні від виробників меблів Lex, фото-4

За допомогою фахівців Lex, власних ідей і концепцій ви зможете створити кухню своєї мрії.

І нехай ваша мрія стане реальністю.

#кухня #lex #меблі #кухня_на_замовлення #кухонні_меблі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...