• Головна
  • "Потрібна термінова операція на серці": небайдужих тернополян просять врятувати життя маленької Марії Волинець
18:07, 31 січня
2

"Потрібна термінова операція на серці": небайдужих тернополян просять врятувати життя маленької Марії Волинець

"Потрібна термінова операція на серці": небайдужих тернополян просять врятувати життя маленької Марії Волинець

Маленька Марія Волинець з Тернополя очікує на диво. Більш за все дівчинка хоче жити. Та, на жаль, зараз їй доводиться виборювати це право. Після перенесеного інфекційного ендокардиту медики діагностували у дитини вроджену ваду серця – виражену аортальну недостатність із дилатацією лівих відділів серця другого ступеню. Це означає, що в будь-яку мить дитина може померти, задихнутись.

Як інформує "Файне місто", дівчина – дуже бажана та довгоочікувана дитина у родині. Народилася 27 липня 2014 року. Завжди активна та життєрадісна. Проте у грудні 2020 року під час обстеження перед вакцинацією лікарка звернула увагу на шум у серці і порекомендувала зробити ехокардіографію серця.

"Висновок приголомшив – у Марічки виявили коарктацію аорти, тяжку недостатність аортального клапана. Родину негайно скерували до інституту М. Амосова. Пройшли всі необхідні обстеження. Лікарі поставили діагноз, який родину просто шокував: виражена аортальна недостатність з дилатацією лівих відділів серця другого ступеню. Нас більше не відпустили з Амосова. Марія повинна бути під наглядом лікарів постійно", – розповідають батьки дівчинки.

Тож зараз Марічка з мамою перебувають в інституті Амосова. Очікують на операцію, яку потрібно робити негайно – заміну аортального клапана легеневим, а на місце легеневого клапана поставлять імплант – кондуїт. Без цієї операції Марія не зможе жити. Держава не забезпечує пацієнтів серцевими імплантами. На операцію потрібна захмарна для пересічного українця сума коштів. У родини таких грошей немає, і навіть позичити ніде. З проханням допомогти батьки Марічки Волинець звертаються до усіх небайдужих.

Гроші дівчинці можна пожетртвувати тут::

https://dobro.ua/project/vriatuite_serdechko_volinets_mariyi/?fbclid=IwAR1txwj0pLBTklW5AIfQhic_a6M_vtTdoIyHH6HjsB-jc0w5mGCDj6g0Ztk

#Марія_Волинець #операція_на_серці #потрібна_допомога

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Вовка Шилов 0505707696
31 січня, 20:02
А почему ЗЕлупа и его банда не помогает?
Віктор
1 лютого, 07:54
Киньте номер карточки
Оголошення
live comments feed...