• Головна
  • На Тернопільщині розшукують чоловіка, який поїхав в Почаїв і зник (ФОТО)
15:43, 3 лютого 2021 р.

На Тернопільщині розшукують чоловіка, який поїхав в Почаїв і зник (ФОТО)

Правоохоронці відділення № 3 міста Гусятин розшукують жителя районного центру Лахмана Віталія Івановича 1980 року народження.

21 січня чоловік поїхав в Почаїв після чого перестав виходити на зв’язок. Його місце знаходження невідоме.

Був одягнений в темно-синій спортивний костюм, синю балонову куртку та сіру шапку.

Прикмети: ріст 172-175 см., худорлявої статури, чорне волосся.

На Тернопільщині розшукують чоловіка, який поїхав в Почаїв і зник (ФОТО), фото-1

Усіх, хто бачив зниклого або володіє інформацією про його можливе місцеперебування, поліцейські просять телефонувати за номером у Гусятині (03557) 2-12-45, 068-327-79-77 або на лінію «102».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #розшук #чоловік
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
В магазинах продають сіль, яка знищує закрутки: експерти пояснили, як не помилитися з вибором
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
Оголошення