
18:31, 5 лютого 2021 р.
Помер юний студент-другокурсник: скорботна звістка приголомшила друзів і викладачів

Страшна трагедія сталася у сусідній області 3 лютого: обірвалося життя студента II курсу факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету Олександра Петрика. Юнак здобував спеціальність "Німецька мова і література. Середня освіта".
Про це інформує "Галка" з посиланням на пресслужбу університету.
"Разом з рідними ми поділяємо глибоку скорботу з приводу того, що талановитий та світлий юнак, у якого, здавалося б, попереду стільки здобутків, мрій та перемог, відійшов у вічність.
Ректорат, колективи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Факультету іноземних мов та кафедри німецької філології глибоко сумують з приводу смерті студента та висловлюють співчуття рідним покійного", – йдеться в повідомленні.
Похорон відбувся сьогодні (5 лютого).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
14:04, 19 травня
11:29, 16 травня
11:18, 21 травня
19:55, 13 травня
13:08, 20 травня
live comments feed...