• Головна
  • Тернополян закликають активніше брати участь у відеоконкурсі «Спортивна зима під час карантину»
20:05, 6 лютого

Тернополян закликають активніше брати участь у відеоконкурсі «Спортивна зима під час карантину»

Обласний відеоконкурс «Спортивна зима під час карантину» триватиме до 25 лютого.

Головною метою заходу є популяризація активного дозвілля в зимовий період. Наразі на адресу організаторів конкурсу – Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» любителі фізичної культури, дорослі та школярі вже надіслали 25 відеороликів, де відобразили свої улюблені спортивні заняття на свіжому повітрі.

Всі надіслані відео ролики на конкурс мають відображати активний спосіб життя людей від молодшого до старшого віку, як на свіжому повітрі, так і у приміщенні. Участь у ньому можуть взяти усі бажаючі.

Відеоролики потрібно надсилати за електронною адресою: [email protected]  або через месенджер на Фейсбук сторінку Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/.

Усі відеоролики, які подаються на відеоконкурс, мають бути авторськими, і участь може брати лише один відеоролик одного автора. Роботи повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

файл у форматі MP4 (тривалість не перевищує 120 секунд);

колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту;

назва роботи повинна мати такий вигляд: ім’я, прізвище автора, вулиця, населений пункт, район, контактний номер телефону (Наприклад: Руслан Бойко, вул. Подільська, 14, с. Байківці, Бережанський район, тел. 0595236511).

Роботи будуть опубліковані у соціальній мережі фейсбук на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/.

Результати відеоконкурсу будуть розміщені 1 березня в соцмережі Фейсбук на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/ та сайті управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА http://oblsport.te.ua/ та на фейсбук сторінці Всеукраїнського центру Фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Переможці та призери обласного відеоконкурсу будуть відзначені медалями та сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Автори та учасники першої двадцятки найпопулярніших відео будуть також нагороджені сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #відеоконкурс #спорт #зима

Коментарі

Оголошення
live comments feed...