• Головна
  • Жителів області просять повідомляти про ділянки доріг, де утруднений проїзд
09:16, 9 лютого 2021 р.

Жителів області просять повідомляти про ділянки доріг, де утруднений проїзд

На Тернопільщині комунальники цілодобово працюють над ліквідацією наслідків стихії. У боротьбі зі снігопадами задіяно 6 підрядних організацій, 134 одиниці спецтехніки та 157 дорожніх працівників.

Дороги державного значення в області залишаються проїзними, – запевнив начальник управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Олег Продан. Однак через сильні снігопади періодично трапляються замети, пише зз.

«На дорогах державного значення, протяжність яких складає 1486 км, зимове експлуатаційне утримання доріг забезпечує 6 підрядних організацій. На місцевих дорогах працює 4 підрядних організації, розчищення та посипку здійснюють 68 одиниць техніки. У Тернопільській області цілодобово працює диспетчер, якого учасники дорожнього руху можуть повідомити, якщо з ними щось трапилось у дорозі +38 (0352) 52 41 50. Також повідомляйте про ті ділянки, де з’являються проблеми з доїздом. Перечекати негоду можна на спеціальних майданчиках вздовж державних доріг. Вони нанесені на Google мапу».

За прогнозами синоптиків, ближче до ночі снігопад посилиться. Відтак в області можуть обмежити рух великотонажного транспорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дороги #сніг #проїзд #стихія

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Ігор
9 лютого 2021 р., 20:51
Всюди!!!! Комунальники імітують чищення доріг.Катаються з піднятими ковшами...
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Оголошення