• Головна
  • ЗУНУ у топі міжнародного рейтингу uniRank
11:06, 9 лютого 2021 р.

ЗУНУ у топі міжнародного рейтингу uniRank

ЗУНУ у топі міжнародного рейтингу uniRank

Оприлюднено результати зимової сесії міжнародного рейтингу uniRank. Цей рейтинг складається на основі вебометричних даних, отриманих з 5 різних джерел веб-аналітики.

Рейтинг UniRank University Ranking (4ICU) – міжнародний неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність університетів світу у веб-просторі. Публікує свій рейтинг з 2005 року, оцінюючи популярність більше 11 тисяч закладів вищої освіти світу та 186 закладів вищої освіти України за популярністю їхніх веб-ресурсів. Це допомагає міжнародним студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний заклад вищої освіти є популярним в тій чи іншій країні.

Для розрахунку позиції в рейтингу застосовується особливий алгоритм, заснований на незалежних вебометричних показниках, зібраних і оброблених з авторитетних веб-джерел. При побудові рейтингу використовуються показники цитованості та відвідуваності офіційних веб-представництв закладів вищої освіти світу і враховуються такі показники, як оцінка ранжування домену сайту пошуковими системами, рівень відвідуваності, кількість і якість активних посилань та доменів-джерел посилань, кількість унікальних відвідувачів і переглядів сторінок сайту закладу вищої освіти.

Західноукраїнський національний університет серед 186 українських закладів вищої освіти посів чільне 7 місце. Пишаємося, що класичний університет Тернополя – лідер серед українських вишів!

Вітаємо академічну спільноту з вагомим досягненням, зичимо цікавих напрацювань і нових здобутків!

З рейтингом можна ознайомитися за посиланням: https://www.4icu.org/ua/  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини зуну #західноукраїнський національний університет
Останні новини
ТОП новини
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
"Ніхто з ухилянтів не чекав таких жорстких покарань, названо новий спосіб карати чоловіків з 16 липня": мобілізація і ТЦК
"На тлі спеки в області України пре шалена негода, несамовита злива рине у певній місцевості": де чекати на дощ і грозу
Оголошення
live comments feed...