• Головна
  • Через снігопад із Тернополя 13 автобусів не виїхали на рейс
08:29, 12 лютого 2021 р.

Через снігопад із Тернополя 13 автобусів не виїхали на рейс

13 автобусів не виїхали 11 лютого на рейс із Тернопільської автостанції №2 через снігопад.

Про це повідомив начальник цієї станції Олег Швайкевич, пише suspilne.media

Це автобуси, які мали їхати до Ланівців, Збаража, Теребовлі, Підволочиська та деяких сіл. За словами Олега Швайкевича, на 11 лютого було заплановано 210 рейсів. Начальник автостанції каже, повідомлень від водіїв про те, що вони не можуть доїхати до кінця маршруту – не надходило.

З Тернопільської автостанції №1 автобуси відправилися на усі заплановані рейси. Про це розповіла начальниця відділу пасажирських перевезень "Тернопільавтотрансу" Ганна Юрковська. За її словами, водії про утруднений проїзд на дорогах не повідомляли.

Рейсовий автобус з пасажирами сьогодні потрапив у сніговий замет в селі Ценів Козівського району. Його відбуксирували рятувальники. Про це повідомила речниця пожежно-рятувальної служби області Ірина Крупа. За її словами, це сталося опів на дев'яту. Інших повідомлень про автомобілі, які не можуть вибратися із заметів – до рятувальників поки що не надходило, каже Ірина Крупа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #снігопад #автобус #рейс

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Оголошення
live comments feed...