• Головна
  • Тернопільські медики розфарбували долоні у різні кольори
13:05, 12 лютого 2021 р.

Тернопільські медики розфарбували долоні у різні кольори

«Я підтримую орфанних» – флешмоб під такою назвою влаштували у Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні. До акції долучилися пацієнти та медичні працівники. Вони розфарбували долоні у різні кольори.

Лютий – місяць обізнаності про орфанні захворювання. Жителів краю закликають бути чуйними до таких хворих і допомагати їм.

«Орфанні хвороби – це вроджені або набуті захворювання, які трапляються вкрай рідко – рідше ніж один випадок на 2000 населення країни. 80% цих захворювань генетично обумовлені. Такі люди зазвичай потребують дороговартісного, безперервного лікування. Більшість орфанних захворювань діагностують у ранньому віці, але загалом є проблеми з якісною діагностикою. Необхідно, щоб держава приділяла більше уваг діагностиці та лікуванню таких дітей», – каже зз лікарка-генетик Наталія Ярема.

Додамо, щороку в останній день лютого у світі відзначають Міжнародний день орфанних хворих. У 2008 році Україна стала однією з перших країн, яка підтримала цю ініціативу та досі продовжує бути офіційним партнером європейської організації EURORDIS.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #медики #флешмоб
Останні новини
ТОП новини
"Дощ і похолодання": в цих областях України скоро хлинуть зливи та потужний град
"Нові тарифи з 1 вересня — електрика по 7,6 грн, газ до 26 грн за куб": оприлюднено план подорожчання цін для українців
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
Оголошення