• Головна
  • "Привселюдна загибель": вчителька раптово померла прямо на робочому місці у школі
10:53, 16 лютого 2021 р.

"Привселюдна загибель": вчителька раптово померла прямо на робочому місці у школі

"Привселюдна загибель": вчителька раптово померла прямо на робочому місці у школі

Несподівана смерть приголомшила всю Україну: прямо на своєму робочому місці вмерла вчителька російської мови та літератури. Випадок стався у місті Дніпро.

Як інформує "RZ", жінці було 67 років. Її колеги зі школи номер 32 терміново викликали поліцію та карету швидкої допомоги, але врятувати вчительку не вдалося.

Педагоги розповіли, що жінка в учительській раптово втратила свідомість і впала замертво. Згодом приїхали лікарі, які констатували смерть.

Колеги зізнаються, що у померлої вчительки були проблеми з тиском. Тож, можливо, у неї стався інфаркт. У навчальному закладі працює спеціально створена службова комісія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Смерть_вчительки #раптова_втрата_свідомості
ТОП новини
"А так можна було?": працівницю ТЦК, яка заробляла тисячі доларів на ухилянтах, довелося двічі звільняти з роботи через корупцію
"В Україну пре шалене похолодання і гроза, дощ та злива суне з лютою потужністю": прогноз налякав навіть синоптиків
Гроза і дощ вперіщить з дикою силою прямо завтра, 7 областей України зіткнуться з потужною негодою: злива хлине на авто
"ТЦК негайно вирушає у 4 місця по чоловіків з перевірками, повістки масово чекають на людей": мобілізація, документи
Оголошення
live comments feed...