• Головна
  • Тернопільські проектанти розробляють проектну документацію для ремонту доріг на Львівщині
12:15, 17 лютого 2021 р.

Тернопільські проектанти розробляють проектну документацію для ремонту доріг на Львівщині

На Львівщині візьмуться за капітальний ремонт доріг та мостів інвестиційного проекту «Мале Карпатське коло». Проектну документацію на 5 об’єктів вже розробили, повідомляє пресслужба Укравтодору. Серед інших ремонтуватимуть дорогу Сколе-Славське. Розробляють відповідну проектну документацію на її капітальний ремонт спеціалісти ТОВ «Експерт Проект Плюс».

Фахівці мають виконати у необхідному обсязі всі техніко-економічні, інженерно-геологічно та топографо-геодезичні вишукування. Особливості умов будівництва полягають у тому, що треба розробити відповідну схему організації дорожнього руху, адже на час робіт він буде обмеженим.

Щодо основних архітектурно-планувальних вимог та характеристики будівництва об’єктів, то в межах автодоріг IV категорії передбачається влаштування велодоріжки, пішохідної доріжки та тротуарів. А також стаціонарного електричного освітлення ділянок автомобільної дороги в межах населених пунктів та автобусних зупинок і пішохідних переходів.

Під час роботи над проектною документацією фахівці «Експерт Проект Плюс» мають розглянути та погодити на Технічній раді Укравтодору варіанти конструкції дорожнього одягу та основних проектних рішень і виконати попередні погодження проектних рішень із зацікавленими організаціями (зокрема, з власниками інженерних комунікацій, що проходять вздовж дороги або перетинають її). Також мають передбачити науково-технічний супровід на стадії проектування.

Під час проектування будуть враховані та використані прогресивні технології, нові матеріали, сучасні технічні засоби організації та безпеки дорожнього руху. Зокрема, улаштування: огородження дорожнього металевого бар’єрного типу з антидемпферними пристроями та з ефективним антикорозійним захистом горизонтальної дорожньої розмітки із сучасних матеріалів, стійких до зношення, дорожніх знаків з застосуванням плівки з підвищеними фотометричними характеристиками, зовнішнього освітлення пішохідних переходів, опор освітлення металевих із антикорозійним захистом.

До проектування залучені провідні спеціалісти, які вже мають досвід такої роботи, тож у ТОВ «Експерт Проект Плюс» кажуть, завершать роботу вчасно.

Додамо, наприкінці 2019 року Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська області підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Мале карпатське коло». Насамперед він спрямований на розкриття туристичного потенціалу Карпатського регіону, покращення інфраструктурної доступності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дороги #ремонт #Експерт_Проект_Плюс

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Марія
17 лютого 2021 р., 20:53
Хороші дороги-життя для автівок!
Останні новини
ТОП новини
"Тотальна негода накриє кілька областей України, шалена злива затопить вулиці деяких міст": де очікується гроза і дощ
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
"Ніхто в Україні не чекав на таку погоду, несамовита злива заллє конкретні області": суне негода, шалена гроза і дощ
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
Оголошення
live comments feed...