
13:08, 18 лютого 2021 р.
На Тернопільщині затримали любителя викрасти металобрухт
Металобрухт викрала невідома особа. З таким повідомлення до працівників Тернопільського районного управління поліції звернулася жителька обласного центру.
Потерпіла розповіла, що в селі Буцнів, де знаходиться її приватний будинок, невідома особа проникла в підсобне приміщення. Як наслідок з середини винесли чималу кількість різного роду металу, який заявниця оцінила в 6000 гривень.
У ході розшукових заходів працівники територіального підрозділу встановили, що протиправне вчинив місцевий мешканець 1983 року народження. Підозрюваний розповів, що викрадене він мав на меті реалізувати в пункт прийому металобрухту та виручити за нього готівку. Однак зробити задумане йому завадили правоохоронці.
Відомості про подію внесено в ЄРДР відповідно до ч. 3 ст. 185 ККУ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:15
Вчора
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі