• Головна
  • Потрощили автомобіль прямо в центрі Тернополя: мешканців міста попереджають про небезпеку (ФОТО)
18:27, 18 лютого 2021 р.

Потрощили автомобіль прямо в центрі Тернополя: мешканців міста попереджають про небезпеку (ФОТО)

У Тернополі бурульки можуть становити реальну загрозу для життя: внаслідок відносного потепління вони почали танути і відриватися від дахів і вивісок а падаючи з великої висоти завдають шкоди автотранспорту чи перехожим.

Як інформують "Тернополяни", у нашому обласному центрі автомобілю "Шкода" було завдано значних ушкоджень через падіння бурульок.

Випадок трапився у центрі Тернополя — поблизу банку "Аваль", що на Й. Сліпого.

"Бурульки бувають дуже небезпечні. Хто буде в центрі — піднімайте голови вгору", — пише у соцмережі "Інстаграм" Михайло Марцинковський.

Він також додає фото на підтвердження своїх слів. На світлинах — розбите заднє скло в припаркованій поряд з банком автівці, а всередині у салоні — величезні брили льоду, які звалилися з даху розташованої поряд будівлі.

Потрощили автомобіль прямо в центрі Тернополя: мешканців міста попереджають про небезпеку (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Розбите_скло_автомобіля #падіння_бурульок
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація після 60 років, ТЦК заберуть цієї весни літніх чоловіків з однією ознакою": ким сильно цікавляться ТЦК?
"Тарифи на світло, газ і воду для простих українців": які зміни запровадили після зимових обстрілів та енергетичного тиску?
Що додати у вазу, щоб тюльпани довше стояли: простий трюк із кухні
Гроза, глибокий сніг і -15 градусів уночі: синоптики сказали, коли в Україну вдеруться потепління, шквали і інтенсивні шторми
Оголошення