• Головна
  • "Втратив кохану": 23-річна породілля вмерла прямо під час операції, удовець вимагає покарати винних
14:31, 19 лютого 2021 р.

"Втратив кохану": 23-річна породілля вмерла прямо під час операції, удовець вимагає покарати винних

"Втратив кохану": 23-річна породілля вмерла прямо під час операції, удовець вимагає покарати винних

Страшна трагедія сталася у Західній Україні: молода жінка померла прямо в операційній, вагітність 23-річної Світлани із Закарпаття не викликало тривог у медиків, сама ж жінка мала медичну освіту, а також відвідувала усі огляди у лікарів. Овдовіли чоловік Микола приголомшений трагедією.

Як інформує "ТСН", день пологів обернувся для сім'ї трагедією. 10 лютого у Тячівській районній лікарні на Закарпатті під час операції кесаревого розтину 23-річна Світлана померла.

Напередодні ввечері, 9 лютого, породілля відчула, що пологи наближаються, тож разом із чоловіком вирішили їхати до пологового. У медзакладі жінку оглянули та залишили, а рідних відправили додому, адже, за словами медиків, пологи могли тривати довго.

Про деталі того вечора розповів чоловік померлої породіллі Микола.

"Нічого не віщувало біди. О першій ночі зідзвонювалися з дружиною, вона казала, що все нормально. О 4:30 у жінки почалися гострі болі, і вона зателефонувала лікарці, а та прийшла не через 10 хвилин, як обіцяла, а близько 6-ї. О 6:40 Світлана повідомила, що її будуть кесарити", - розповідає чоловік.

Микола виїхав до лікарні, а коли прибув, немовля – абсолютно здорова дівчинка, вже народилося. Щасливий батько з нетерпінням очікував, що ось-ось дружина відійде від дії наркозу. Але лікарі вийшли з операційної і приголомшили звісткою про смерть жінки.

За словами директора Тячівської райлікарні Федіра Яринича, це перший такий випадок у медзакладі на його пам’яті.

Зараз у лікарні створено спеціальну комісію, яка проводить службове розслідування для встановлення причини смерті Світлани.

Паталогоанатом обласної клінічної лікарні імені Новака вже провів розтин тіла покійної. За його висновком, до летального наслідку призвели гостра дихальна недостатність, тромбоемболія та передчасне відшарування плаценти.

Матеріали щодо цього випадку передано до Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та Міністерства охорони здоров’я України. Найближчими днями свій висновок має оголосити і створена у лікарні клініко-експертна комісія. Наразі комісія опрацьовує пояснення усіх причетних лікарів, які були у цей час на зміні.

Зараз новонародженою дівчинкою опікуються рідні Світлани. Чоловік померлої породіллі готує матеріали справи до правоохоронних органів, щоби домогтися прозорого розслідування ситуації. Каже: не хоче безпідставно звинувачувати лікарів, але якщо це їх професійна помилка – за неї має бути відповідальність, щоб подібні випадки не повторились.

"Я не хочу, щоб наказували невинних, але якщо винні – щоб їх наказали всіма законними методами", – сказав чоловік покійної Світлани Микола.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Породілля #смерть_під_час_операції #кесарів_розтин
live comments feed...