На Тернопільщині жінка подала в суд на сусіда через столярний цех

Жителька Монастирищини потерпала від діяльності столярного цеху, який облаштував сусід поверхом нижче.

Як стало відомо, жінка звернулася зі скаргою до суду. Там заначила, що сусід облаштував столярний цех в житловому будинку. Про це повідомляє песслужба Тернопільського апеляційного суду

У процесі виробництва там застосовують столярний клей, легкозаймисті лаки та фарби. Через неприємний запах від цих речовин позивачка Галина Г. не може провітрювати приміщення та споживати вирощені на городі та в саду плоди, оскільки всі рослини вкриті пилом від деревини і увібрали запах лаку.

 Така діяльність відповідача впливає на стан її здоров'я, оскільки вона має хронічне захворювання легень. Також на стан здоров'я впливає систематичний різкий звук від роботи верстатів, оскільки столярний цех працює вдень і вночі, внаслідок чого порушено її право на спокійний сон.

Спершу суд забороний використовувати приміщення свого житлового будинку для підприємницької діяльності (виготовлення столярних виробів та дерев'яних меблів). Втім, пан Мирослав К. звернувся до апеляційного суду.

Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду, дослідивши матеріали справи, перевіривши законність та обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги, прийшла до висновку, що апеляційна скарга до задоволення не підлягає, оскільки матеріалами справи доведено, що син відповідача, який є третьою особою у даній справі, продовжує виготовлення дерев'яних виробів на першому поверсі будинку батька.

Враховуючи наведене, колегія суддів апеляційну скаргу відповідача залишила без задоволення, а рішення суду першої інстанції — без змін.

Тернопільщина сусіди суд столярний_цех
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі