• Головна
  • НАДлюдина: чи дійсно нікотинамід рібозид допоможе досягти вічної молодості?
Новини компаній
15:00, 23 лютого 2021 р.

НАДлюдина: чи дійсно нікотинамід рібозид допоможе досягти вічної молодості?

Новини компаній

У 2020 році, New York Times видало новий бестселер «Надлюдина», про те, як прожити до 180 років. Автор Девід Аспрі, один з найвідоміших біохакерів, якого журнал Men's Health називає не інакше, як «Лайфстайл гуру» стверджує, що прийом нікотинаміду рібозід (NR nicotinamide riboside) є важливим фактором успіху на шляху до здорового старіння і, успішно випробовує цю теорію на собі. Все частіше NR називають новою пігулкою від старіння, але, чи так це?

НАДлюдина: чи дійсно нікотинамід рібозид допоможе досягти вічної молодості?, фото-1

Нікотинамід рібозид був вперше описаний в 1944 році, і з тих пір дослідження продовжуються, і за останні роки, він став одним з найбільш вивчених прекурсорів (бере участь в реакції, що призводить до утворення NAD +) никотинамидадениндинуклеотида. НАД + є коферментом, який грає важливу роль в різних метаболічних процесах. Збільшення його загального вмісту було підтверджено як цінна стратегія для лікування широкого спектру патофізіологічних станів. NAD + необхідний для захисту і відновлення клітин і клітинних зв'язків. Кожен день накопичуються нові мутації в ДНК, як від зовнішніх чинників (інфекції, алкоголь, екологія і т.д.), так і від щоденного розщеплення їжі і повітря, відомого як «метаболізм». Наше тіло має потужну захистом, щоб зупиняти і відновлювати клітинне пошкодження, яке накопичується з часом, але все системи захисту і відновлення в тілі, вимагають енергії. Щоб використовувати енергію для своїх захисних систем, тілу необхідний внутрішньоклітинний запас НАД +, який, з роками, на жаль, падає.

Накопичені дані про користь NR для здоров'я підтвердили його ефективність в дослідженнях на тваринах і людях для лікування ряду серцево-судинних, нейродегенеративних і метаболічних порушень. У міру того, як поширеність цих станів в сучасному суспільстві зростає, виникла гостра необхідність у терапевтичному використанні нікотинаміду рібозіду і забезпечення його доступності в якості харчової добавки. Дослідження показують, що це ефективний підсилювач NAD + при правильному застосуванні: 11 опублікованих випробувань на людях (не тільки на тварин або культурах клітин) і більше 40 поточних. Але, на сьогодні, було б некоректно називати нікотинамідрібозид таблеткою від старіння, скоріше, це потенціально важливий елемент програми здорового старіння.

НАДлюдина: чи дійсно нікотинамід рібозид допоможе досягти вічної молодості?, фото-2

Як же підвищити рівень NAD + в домашніх умовах?

Один з найпопулярніших способів - використовувати комерційну форму нікотінамідарібозиду (Tru Niagen®), яка виробляється у вигляді харчових добавок. Її використовують, такі великі виробники, як Life Extension, Thorne Research і ChromaDex. Але, завжди радьтесь з лікарем, перед прийомом будь яких препаратів.

НАДлюдина: чи дійсно нікотинамід рібозид допоможе досягти вічної молодості?, фото-3

Tru Niagen® вже схвалений регулюючими органами США (FDA), Міністерства охорони здоров'я Канади, Європейської комісії та Управління терапевтичних товарів Австралії. Це найбільш вивчений прекурсор NAD +, який є на ринку. Хоча, слід зазначити, що стрімко набирає популярність і другий прекурсор, нікотинамід мононуклеотид (NMN), але він дорожчий у виробництві.

НАДлюдина: чи дійсно нікотинамід рібозид допоможе досягти вічної молодості?, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК підготували чоловікам жорстку несподіванку, цих людей мобілізують після 16 липня першочергово": повістки і ЗСУ
"Колосальна злива пре в деякі області України, потужний дощ заллє вулиці цих міст": куди суне гроза, негода і холод
"Тотальна злива пре в одну з областей України, шалена негода вируватиме прямо завтра": суне дощ, холод і гроза
"Навіжений дощ рине на ці міста прямо завтра, синоптики застерегли про потужну негоду": буде злива, гроза і холод
Оголошення
live comments feed...