• Головна
  • Комфортні перевезення з «Рабен Україна»
Новини компаній
09:00, 23 лютого 2021 р.

Комфортні перевезення з «Рабен Україна»

Новини компаній

Перші місяці 2021 року продовжують демонструвати зростання попиту на послуги збірної доставки. Можливості компанії «Рабен Україна» з переміщення збірних вантажів є для підприємців України та їхніх партнерів у Європі свого роду дорогою до стабільності та впевненості.

Збірна лінія – унікальний сегмент транспортної логістики, її суть – доставка вантажів кількох клієнтів шляхом консолідації. Враховуються різні напрямки, одержувачі, товарне сусідство та температурні режими. Додаткова перевага – збалансована тарифна сітка. Клієнт платить не за окремий автомобіль, а за кількість палет, прийнятих до перевезення (щонайменше за одну).

Комфортні перевезення з «Рабен Україна», фото-1

Доставка збірних вантажів по території України в різних температурних режимах є одним із основних видів діяльності компанії «Рабен Україна». При цьому чітко дотримуються обумовлені терміни доставок (24-48 годин) та надаються додаткові послуги: повернення палет та документів, розкладка коробів. Вантажі консолідуються на платформі MyRaben, далі за допомогою оптимальної кількості транспорту вони відправляються за призначенням. У підсумку – ефективне планування ресурсів і скорочення витрат.

Компанія давно використовує паливний калькулятор. З його допомогою клієнти можуть бачити, як зі зниженням вартості пального зменшуються і тарифи на перевезення. Скажімо, коли ціна на паливо знизилась на 25%, тарифи на перевезення зменшилися більш ніж на 10% навіть за заздалегідь підписаними контрактами. Паливний калькулятор автоматично корегує тарифи на вантажні перевезення, що виконуються компанією «Рабен Україна», тому клієнтам не потрібно щоразу звертатися з цього приводу до офісу компанії.

Підрозділи «Рабен Україна» розташовані у більшості великих міст країни. Щороку оновлюється 10% власного парку автомобілів. На тлі збільшення обсягів продажів розширюється і партнерська мережа зовнішніх перевізників.

У разі непередбачуваних ситуацій, пов’язаних із передачею товару на ту чи іншу точку, – компанія має склади для тимчасового та довгострокового зберігання товарів (смт Велика Димерка, Київська область; міста – Львів, Дніпро, Харків, Одеса, Рівне, Хмельницький).

Здійснюється обслуговування збірних вантажів і на міжнародних маршрутах. З будь-якої точки Європи можна доставити навіть дві-три палети, що для багатьох клієнтів є актуально. Торік «Рабен Україна» посилила напрямок міжнародних перевезень, збільшивши перевезення вантажів, включаючи збірні, на напрямку Польща-Україна у 4 рази.

Митно-брокерське обслуговування здійснюється у Києві і Львові силами брокерського відділу компанії. Клієнти також можуть використовувати митний склад у Києві.

«Рабен Україна» працює на ринку логістики з 2003 року. Пропонує повний спектр логістичних послуг для контрактної логістики, міжнародних та внутрішніх перевезень, а також морських і повітряних вантажних перевезень. У компанії працює 500 співробітників. В користуванні близько 70 000 м² складських площ (включаючи регіони), автопарк – 600 автомобілів.

З питань співпраці звертайтесь:

Максим Фесенко – Регіональний менеджер з продажу Західного регіону: +38 067 214 83 53

https://ukraine.raben-group.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Тотальна негода накриє кілька областей України, шалена злива затопить вулиці деяких міст": де очікується гроза і дощ
"Страшна хвороба масово заражає дорослих і дітей, інфекція викликає шалену слабкість і біль": біда чекає у цих місцях
"Ніхто в Україні не чекав на таку погоду, несамовита злива заллє конкретні області": суне негода, шалена гроза і дощ
Наближається похолодання: синоптик розповіла скільки ще триватиме пекельна спека
Оголошення
live comments feed...