Безпечний тур до Чорнобиля

Бажаєте розширити свій кругозір? Хочете отримати масу хвилюючих емоцій? Відправитися в чорнобильську зону відчуження - найкраще рішення. У світі існує безліч туристичних агентств, які спеціалізуються на організації поїздок в це місце. Бажано співпрацювати з тією компанією, яка спланує для Вас безпечний маршрут на повноцінний тур до Чорнобиля. Багато людей не хочуть їхати в Чорнобиль на екскурсію, оскільки бояться радіації. Мало кому відомо про те, що існує безліч місць, які абсолютно безпечні для людського життя.

За час роботи команда CHERNOBYL ADVENTURE® продемонструвала своїм туристам високий рівень професіоналізму і надійності. Фахівці відповідально підходять до планування маршруту.

Безпечний тур до Чорнобиля, фото-1

Одноденні екскурсії все більше привертають увагу людей. Це пов'язано з тим, що таким чином можна дізнатися багато корисної інформації всього за один день. Крім того, в цьому місці вийдуть оригінальні фотографії, які будуть нагадувати Вам про Вашу поїздку. Лояльні ціни на тури - це те, що приємно Вас здивує. Вартість екскурсій для жителів України - 1099 грн, а для громадян з інших країн - 2 800.

Доступні тури

Туристи можуть не турбуватися про те, що в Чорнобилі присутній великий відсоток радіації. Існують абсолютно безпечні місця. Фахівці суворо дотримуються вимог законодавства України, тому готові запропонувати мандрівникам якісний і безпечний відпочинок. У кожного бажаючого є можливість вибрати відповідний формат екскурсії, а саме:

  • тур до Чорнобиля на 12 годин підходить для людей, які тільки почали знайомство з цією місцевістю;
  • екскурсія в Чорнобиль на дві доби підходить туристам, охочим більш детально вивчити місцевість;
  • захоплюючий тур з ЧАЕС - тривалість 2 дні.

Під час екскурсії ви відвідаєте чорнобильську атомну електростанцію, побачите найвідоміші локації зони відчуження. Крім того, можна замовити індивідуальний або корпоративний тур. При виникненні додаткових питань, що стосуються організації поїздки - зверніться до менеджера компанії CHERNOBYL ADVENTURE®. Співробітник надасть безкоштовну консультацію і розповість про головні особливості поїздки. Переходьте за посиланням - https://chernobyladventure.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі