• Головна
  • "Невимовний сум": раптово помер відомий і шанований вчитель (ФОТО)
11:01, 28 лютого

"Невимовний сум": раптово помер відомий і шанований вчитель (ФОТО)

"Невимовний сум": раптово помер відомий і шанований вчитель (ФОТО)

Жахлива трагедія сталася у сусідній області: обірвалося життя шанованого педагога, знаного в усій Західній Україні. Колеги приголомшені втратою. Вихованці шоковані сумовитою звісткою.

Як інформує "RZ", вся ліцейна спільнота Коломийського ліцею #6 імені Героя України Тараса Сенюка знову у невимовній скорботі. Відійшла у вічність людина прекрасної душі, фахівець своєї справи, який ніколи не пасував перед труднощами, націлював всіх на поступ вперед, був новатором ідей – вчитель англійської мови Граціанський Володимир Анатолійович.


"Педагог від Бога, щирий і талановитий, енергійний та ініціативний, людина, яка дбала про ліцейну сім‘ю, активно жила шкільним життям. Завжди тактовний, вихований, шляхетний Володимир Анатолійович був кращим Вчителем року нашого ліцею. Його вклад в розвиток шкільної діяльності неоціненний. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких та рідних: батьків, дружини, синочка.

Світлий, добрий спомин про Володимира Анатолійовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив та поважав, хто жив і працював поруч із ним, в тих, кого він навчав. Важко повірити, що ніколи вже більше не почуємо його мудрого слова, але в нашій пам‘яті не згасне любов, вдячність та велика шана Володимиру Анатолійовичу. Згадайте його добрим словом та пом‘яніть його щирою молитвою! Вічная пам‘ять, дорогий наш колего!", – йдеться у повідомленні педагогів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Смерть_вчителя #раптова_скорбота
ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
Оголошення
live comments feed...