• Головна
  • Як почуваються тернопільські медики, котрих щепили від коронавірусу індійською вакциною?
10:32, 1 березня 2021 р.

Як почуваються тернопільські медики, котрих щепили від коронавірусу індійською вакциною?

Як почуваються тернопільські медики, котрих щепили від коронавірусу індійською вакциною?

16 тисяч доз вакцини від COVID-19 отримала Тернопільщина. Це дозволить імунізувати 8 тисяч жителів краю. Вже щеплення провели для сорока медиків.

Як повідомила начальниця управління охорони здоров’я області Ольга Ярмоленко, щеплення роблять двома дозами в руку з інтервалом у 28 днів. Вакцина, яку привезли на Тернопільщину, схвалена ООН, пише зз.

“CoviShield — це індійський аналог вакцини AstraZeneca. Щеплення CoviShield роблять двома дозами у руку з інтервалом у 28 днів між першою і другою дозами. Вакцини AstraZeneca схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я і Європейською агенцією з лікарських засобів. Їх дозволили використовувати у понад 50 країн світу, серед яких ЄС, Велика Британія та США”.

Додамо, від  COVID-19 на Тернопільщині вакцинацію провели епідеміологам та лікарям, які працюють з хворими на коронавірус. А перше щеплення в області зробили завідувачці інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої лікарні Ользі Дивоняк. Після вакцинації усі почуваються добре.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцина від коронавірусу #коронавірус #COVID-19

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Жорстка мобілізація почнеться з 1 червня, людей з потрібними професіями масово призвуть": ТЦК, повістки, штраф
"Новий тарифи на газ та електроенергію з 1 червня": скільки коштуватиме куб та 1 кВт*год, хто заплатить більше?
"ТЦК мобілізує масово всіх людей цієї категоії, в Україні чоловіки втратять бронювання тотально": повістки, мобілізація, ВЛК
"Такого українці не чекали, названо тарифи на газ і електроенергію з 1 червня": що станеться із субсидіями та пенсіями
Оголошення
live comments feed...