Страшне горе: на Тернопільщині раптово помер директор школи (ФОТО)

Страшне горе: на Тернопільщині раптово помер директор школи, Георгій Шевчук

Обірвалося життя Михайла Федоровича Савчука, що більше двох десятків років очолював Староолексинецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Як інформує "Сорока", приголомшені горем колеги повідомили про трагедію на сторінці спільноти в мережі Фейсбук.

"Колектив Староолексинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів глибоко сумує через тяжку втрату Савчука Михайла Федоровича, який очолював нашу школу понад 20 років. Скільки хороших слів і світлих споминів можуть сказати про нього педагогічні колективи різних освітянських установ: відділу освіти, Кременецької ЗОШ №5, школи–інтернату. Скрізь, де він працював, то працював по-справжньому.

Та, напевно, найбільші здобутки в Старому Олексинці. Тут збудована школа, тут збудований дім. Хоча що було більшим домом, то сказати важко. Скрізь докладав працю та частину душі. В Олексинці Михайло Федорович став директором. Не просто керівником, а директором за покликанням. З настирливістю і завзяттям будував школу: сперечався з проектантами, переконував районне керівництво, сам возив матеріали.

Школа постала добротна, ошатна. Навколо учні заклали сад із молоденьких саджанців, попід вікнами запалахкотіли різнобарв'ям квіти. Та мудрість керівника в тому, щоб створити справжній колектив. Тут Михайлу Федоровичу не було рівних, кадри він умів підбирати.

Був вимогливим, тримав дисципліну і лад, але завжди цінував тих вчителів, які віддавались роботі. Вимагав від інших новизни та завжди сам перебував у пошуку. Михайло Федорович у Старому Олексинці не просто збудував школу, а зорав ниву, де сіють добре, вічне. Тут його завжди пам’ятатимуть тисячі вдячних учнів", – йдеться у повідомленні.

Страшне горе: на Тернопільщині раптово помер директор школи (ФОТО), фото-1
Помер_директор_школи Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі