Виготовлення вивісок та де їх замовити

Зовнішня реклама, виготовлення вивісок - ЛІДЕР-ЛТД, Tetiana Gh
Зовнішня реклама, виготовлення вивісок - ЛІДЕР-ЛТД

Рекламна вивіска - найважливіший елемент в ланцюжку «бренд - товар - покупець». І вона повинна бути бездоганною.Адже саме за вивіскою клієнти будуть дізнаватися про Вас та Ваш Бренд.

Вивіски часто залишаються одним з найбільш недооцінених інструментів маркетингу. У той час, як багато власників бізнесу вкладають величезні бюджети в рекламні кампанії, ті, хто подбав про вивіску отримують все нових і нових клієнтів. Тільки уявіть скільки потенційних клієнтів проходить щодня повз ваші вхідні двері. Замовити виготовлення рекламної вивіски можна в рекламному агентстві “ЛІДЕР-ЛТД.

Основні види рекламних вивісок:

Вивіски поділяють на зовнішні та внутрішні. Зовнішні вивіски розташовуються на будівлі та привертають увагу людей, що проходять повз вашу компанію. Внутрішні вивіски здебільшого використовують для підприємств, що знаходяться у торгових центрах або для брендування приміщення. 

Ще їх ділять на світлові та несвітлові.

Вивіска без підсвітки (несвітлова) - цей вид рекламної вивіски належить до найбільш бюджетних видів, оскільки не має світлового оснащення. Найчастіше на таких вивісках розміщуються назви організацій, павільйонів або невеликих торгових закладів.

Замовити виготовлення вивісок, Рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД" Замовити виготовлення вивісок, Рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД" Замовити виготовлення вивісок, Рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД" Замовити виготовлення вивісок, Рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД"

Лайтбокси - це вид рекламних вивісок, які мають форму короба і оснащені підсвічуванням. На сьогоднішній день використовують в основному підсвітку світлодіодну, що значно зменшує рахунки за енергопостачання і ресурс такої підсвітки 3, 5 і навіть 7 років. Просте виготовлення дозволяє широко використовувати цей вид вивіски, яка застосовується для будь-яких цілей.

Об'ємні літери - найбільш універсальний зразок рекламної вивіски. Вони виготовляються з надійних матеріалів - від пластика до металу, тому успішно використовуються як для звичайних, так і для великогабаритних рекламних установок.

Реклама на дахах будівель належить до найбільш об'ємних зразків рекламних виробів. Дахові рекламні об'єкти є добре помітними і читаються на великих відстанях.

Окрім вивісок важливим фактором також є оформлення вітрини. Якщо ви матимете гарну вивіску та гарно і яскраво офрмлену вітринуто успіх Вашій компанії забезпечений. 

Зовнішній і внутрішній дизайн вітрини важливий засіб для просування вашої компанії і формування у клієнтів правильного уявлення про асортимент та якість товарів і послуг. 

Варіантів оформлення вітрин також є досить багато:

  • зовнішнє оформлення, яке включає в себе поклейку по склу;
  • внутрішнє, яке здебільшого проводиться за допомогою плакатів, табличок банерів або фігур;
  • світлове, котре може використовуватися як ззовні, так і зсередини за допомогою світлодіодів та таких рекламних конструкцій як акрилайти.

Найкраще якщо ви використовуєте рекламу в комплексі та приділяєте увагу як вивісці, так і іншим видам зовнішньої реклами.

Виготовлення вивісок, Рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД" Виготовлення вивісок, Рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД" Виготовлення вивісок, Рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД" Виготовлення вивісок, Рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД"

Виготовлення та розміщення вивісок в рекламному агентстві “ЛІДЕР-ЛТД”

Щоб отримати максимально привабливу та якісну вивіску за короткий термін, краще звернутися у рекламне агентство, спеціалісти якого врахують всі ваші побажання та допоможуть впоратися з цією нелегкою задачею.

Перевагою звернення в агентство можна назвати і те, що вам не доведеться окремо звертатись у спеціалізовану проектну організацію для розробки проекту вивіски та необхідної документації для погодження з міськрадою.Спеціалісти зроблять усю роботу за Вас.

Замовити якісне виготовлення будь-якої вивіски ви зможете в рекламному агентстві “ЛІДЕР-ЛТД”. Для цього звертайтеся за телефонами +380(66) 575 20 02, +380(95) 177 20 02 та на сайт leader-ltd.com.ua.

вивіски у Чернівцях виготовити вивіску у Чернівцях замовити виготовлення вивіски у Чернівцях
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі