Гасають квадроциклами: біля Тернополя регулярно нищать лижну трасу, на якій тренуються діти (ФОТО)

Гасають квадроциклами: біля Тернополя регулярно нищать лижну трасу, на якій тренуються діти, Дмитро Бондаренко

На лижній базі у селі Острів хтось регулярно нищить трасу, на якій тренуються та змагаються діти.

Про це у ФБ написав тренер Михайло Кручовий.

Він зазначив, що трасу щодня облаштовують тренери та батьки вихованців власноруч. І щоразу її псують любителі покататися з вітерцем.

"На лижній базі у селі Острів проводяться тренування з лижних гонок. Під час зимового сезону діти їздять на лижах,  а ми – тренери і батьки дбаємо про організацію навчально-тренувального процесу.
Щодня, щоб діти мали змогу кататися на лижах, своїми силами готуємо трасу для тренувань у лісі поруч з базою.
Проте, хтось регулярно вщент нищить підготовлену лижну трасу квадроциклами та іншими транспортними засобами!!!  Всі докладені зусилля зводяться нанівець… Діти не мають де тренуватися, а про емоції від побаченого промовчу…
Дуже прошу поставитись з розумінням і не нищити лижну трасу… Діти – наше майбутнє і ми маємо дбати про їхній розвиток, а не шкодити і нищити!
28 лютого на лижній базі відбулась Відкрита першість Великоберезовицької громади з лижних гонок, де наші спортсмени продемонстрували високі результати. Дітей переповнювали позитивні емоції, які вже на другий день, на жаль, змінилися зіпсованим настроєм від побаченого…", - написав чоловік.

Гасають квадроциклами: біля Тернополя регулярно нищать лижну трасу, на якій тренуються діти (ФОТО), фото-1 Гасають квадроциклами: біля Тернополя регулярно нищать лижну трасу, на якій тренуються діти (ФОТО), фото-2 Гасають квадроциклами: біля Тернополя регулярно нищать лижну трасу, на якій тренуються діти (ФОТО), фото-3 Гасають квадроциклами: біля Тернополя регулярно нищать лижну трасу, на якій тренуються діти (ФОТО), фото-4 Гасають квадроциклами: біля Тернополя регулярно нищать лижну трасу, на якій тренуються діти (ФОТО), фото-5 Гасають квадроциклами: біля Тернополя регулярно нищать лижну трасу, на якій тренуються діти (ФОТО), фото-6
лижна траса Острів Михайло Кручовий вандалізм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі