• Головна
  • Тернополянин спокусився на товар в магазині техніки, але його спіймали
13:32, 4 березня 2021 р.

Тернополянин спокусився на товар в магазині техніки, але його спіймали

Штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років загрожує мешканцю обласного центру, який пішов на злочин. Міру покарання йому обере суд.
Як встановили працівники Тернопільського районного управління поліції встановили, що тернополянин 1988 року народження, перебуваючи в торговельному закладі викрав техніку.
Підозрюваний у скоєному зізнався. Перевіряється причетність чоловіка до скоєння аналогічних злочинів на території міста.
Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до статті 185 ККУ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #техніка #крадіжка
Останні новини
ТОП новини
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Українців починають масово звільняти, штучний інтелект забирає всю роботу": ТОП-5 професій, цих людей чекає безробіття
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення