"Змушують читати про полярників країни-агресора": завдання для 4 класу про російську станцію розлютило батьків

"Змушують читати про полярників країни-агресора": завдання для 4 класу про російську станцію розлютило батьків, Георгій Шевчук

Історію російської станції "Восток" розкривають прямо в українському робочому зошиті до підручника з дисципліни "Людина і світ": 4-класники одержують інформацію про Антарктиду крізь калейдоскоп так званих досягнень полярників країни-агресора. Батьки помітивши це обурені вмістом зошита.

Як інформує "24", одна з мам учнів 4 класу Наталія Сашків поділилася домашнім завданням дитини про російську станцію.

Жінка наголосила, що поки вона разом з сином стежить за подіями, які вселяють надію, що Україна – сильна і потужна держава, в програмі 4 класу дітям розповідають про досягнення російських полярників.

"Немає ні слів, ні коментарів. МОН не в курсі, що у нас є українська науково-дослідна станція імені Вернадського? Кого ви виховуєте? Громадян якої країни?",– пише Наталія Сашків.

Обурена мама прикріпила фото з зошиту з уроком №2, де дітям розповідають про Антарктиду на тлі історії про російську станцію "Восток".

Інші користувачі соцмережі підтримують маму учня. Вони також обурені таким завданням в зошиті до українського підручника:

"З пристойної кількості станцій обрали саму "достойну" – російську. Не саму сучасну, штатівську, не австралійців, у яких унікальні екопрограми там розробляються, чи бразильську, де досліджують птахів та звірів, а саме цю. "Братську"". "Країна подвійних стандартів та лицемірства. Можливо, МОН таким чином демонструє свою лояльність "північним хазяєвам"".

Проте згодом в коментарях надіслали фото уроку №6 з цього зошиту, де написана інформація і про нашу станцію Вернадського.

Зазначимо, що 6 лютого 1996 року над антарктичної станцією, яка отримала назву "Академік Вернадський", замайорів прапор України. Там вже 25 років проводять дослідження українські вчені та полярники.

Поки я радію здобуткам наших науковців, з сином стежимо за подіями, які вселяють надію, що Україна, як сильна й потужна...

Опубліковано Наталею Сашкіною Понеділок, 1 березня 2021 р.
Антарктида станція завдання_для_школярів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі