Померла легендарна вчителька: колеги розповіли про жахливу втрату (ФОТО)

Померла легендарна вчителька: колеги розповіли про жахливу втрату, Георгій Шевчук

У сусідній області пішла з життя знаменита вчителька школи "Гармонія" Тетяна Зеліско. Тяжкою звісткою поділились колеги педагогині.

Як інформує "Molbuk", вона працювала вчителькою в цьому навчальному закладі у Чернівцях ще з 1984 року.

"Тетяна Іванівна була першою вчителькою багатьох поколінь дітей, яким несказанно пощастило бути частиною її професійного шляху. Вона дарувала стільки любові й терпіння своїм учням, скільки дають лише найближчі люди. Самовіддача Тетяни Іванівни виходила далеко за межі професійних обов’язків. Вона завжди давала своїм дітям більше, ніж від неї очікували, за що ми будемо довіку вдячні", – йдеться у тексті співчуття.

"Тетяна Іванівна вміла бачити й розвивати у дітях те краще, що в них є. Толерантність і повага до кожної особистості були основними засадами, на яких вона виховала не одне покоління свідомих, впевнених у собі людей. Віддаючи себе сповна, вона стала учителем-легендою й пішла за межу... За оту незнану, нікому невідому межу, з-за якої не повертаються… Педагогам, батькам та дітям важко збагнути втрату веселої і компанійської людини, порадниці та доброї подруги. За роки дружби та співпраці Тетяна Іванівна була поруч і в горі, і в радості. Уміла співчувати горю і порадіти успіхам. Хай спочиває з миром Ваша безмежна душа, Тетяно Іванівно. Вам немає й не буде кінця, бо Ви вічні", – повідомили колеги вчительки.

Померла легендарна вчителька: колеги розповіли про жахливу втрату (ФОТО), фото-1
Смерть_учительки новини_України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі