• Головна
  • "Це торкнеться нас неминуче": експертка ЮНІСЕФ сказала, коли саме чекати на третій локдаун (ВІДЕО)
18:27, 5 березня 2021 р.

"Це торкнеться нас неминуче": експертка ЮНІСЕФ сказала, коли саме чекати на третій локдаун (ВІДЕО)

"Це торкнеться нас неминуче": експертка ЮНІСЕФ сказала, коли саме чекати на третій локдаун (ВІДЕО)

В Україні продовжує стрімко поширюватися коронавірус: ситуація погіршується із кожним днем, особливо складні умови фіксуються у західних областях. На думку експертів - Україну очікує третій локдаун.

Як інформує "ТСН", про це розказала інфекціоністка та медична експертка ЮНІСЕФ Катерина Булавінова.

Інформація про новий штам - іще заразніший: чи справді, як каже уряд, - готуватися до третього локдауну? Ваша думка як фахівця?

- Я думаю, ми говоримо про декілька тижнів, адже так починалося і минулого разу. Коли на Західній Україні ми бачили високу кількість хворих, вважаючи, що нас це не торкнеться і пройде повз нас. Нас це торкнеться, цілком можливий третій локдаун. Саме тому ті медичні працівники, які зараз можуть вакцинуватися - обов'язково повинні це зробити. Також до цього часу необхідно закрити усі питання, які торкаються якості надання послуг пацієнтам з COVID-19. Важливо готуватися до наступної хвилі.

- Вакцинація - її темпи в Україні вкрай низькі. Якщо світові треба два роки, то скільки треба Україні, щоб набути імунітет? Як Ви оцінюєте наші перспективи?

- Зараз, на початку вакцинації, вся вакцина йде саме у "ковідні" лікарні. Звичайно, ми очікуємо, що всі етапи будуть швидко розгортатися: якщо до України зайде багато вакцин - етапи можуть розгорнутися паралельно і різні групи будуть мати доступ до вакцин одночасно. Тому що тільки швидка вакцинація буде мати значення в питанні зниження кількості людей, які помирають від коронавірусу, і тих, кото госпіталізують через вірус. Сподіваємося, що темпи будуть нарощуватися з максимальною швидкістю. Знову ж прошу усіх колег - медичних працівників - терміново вакцинуватися. Вакцина яка вже є - якісна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коронавірус #третій_локдаун
live comments feed...